Povezane vesti

Evra ne prestaje da šokira, detalj o Vidiću iznenadio mnoge

Evra ne prestaje da šokira, detalj o Vidiću iznenadio mnoge

Sportske.net 25.10.2021
Nekadašnji francuski fudbaler Patris Evra otkrio je u autobiografiji "Volim ovu igru" da je svojevremeno imao incident sa Nemanjom Vidićem zbog čega nisu govorili čak tri meseca. Francuz je prošle nedelje mnoge iznenadio priznanjem da je kao… »
Vidića sam hteo da prebijem, treneri su nas razdvajali: Psovao na srpskom i nastao je haos - "Ne možeš tako s Nemanjom!"

Vidića sam hteo da prebijem, treneri su nas razdvajali: Psovao na srpskom i nastao je haos - "Ne možeš tako s Nemanjom!"

Mondo 25.10.2021
Patris Evra otkrio detalje još jednog sukoba koji je imao sa Vidićem u Mančester junajtedu. Patris Evra otkrio detalje još jednog sukoba koji je imao sa Vidićem u Mančester junajtedu. Patris Evra je u poslednje vreme sve više u centru pažnje… »
Evra posvetio deo knjige Vidiću: “Udario sam ga u svlačionici, hteli smo da se tučemo”

Evra posvetio deo knjige Vidiću: “Udario sam ga u svlačionici, hteli smo da se tučemo”

Vesti online 25.10.2021
Mančester junajted je nakon jučerašnjeg poraza od Liverpula u centru pažnje svetske fudbalske javnosti, ali ne po dobrom. Redsi su u potpunosti “razmontirali” Đavole i još jednom pokazali da su rupe koje postoje u odbrani one koje je teško… »

Vesti dana »