Povezane vesti

Ceca progovorila o odnosu sa Marijom! „Maltretira me, galami i štipa ispod stola”

Ceca progovorila o odnosu sa Marijom! „Maltretira me, galami i štipa ispod stola”

Svet & Skandal 25.10.2021
Ceca Ražnatović konačno je javno progovorila o odnosu sa Marijom Šerifović. Otkako je došla u žiri popularnog muzičkog takmičenja „Zvezde Granda” Ceca neprekidno ulazi u rasprave sa svojim kolegama. Međutim, ono što javnost najviše zanima… »
Maltretira me, galami i štipa ispod stola: Ceca Ražnatović otkrila kako se Šerifovićeva ponaša prema njoj u Zvezdama…

Maltretira me, galami i štipa ispod stola: Ceca Ražnatović otkrila kako se Šerifovićeva ponaša prema njoj u Zvezdama…

Kurir 25.10.2021
Članovi žirija u takmičenju Zvezde Granda u nekoliko navrata su isticali kako je dolaskom Svetlane Cece Ražnatović u studiju zavladala potpuno drugačija energija. Folk zvezda nikome ne ostaje dužna, pa tako često "ratuje" sa članovima žirija… »
Maltetiraš me, galamiš na mene! Osvanuo snimak razgovora Marije i Cece iza kamere - ovako se zapravo slažu! (video)

Maltetiraš me, galamiš na mene! Osvanuo snimak razgovora Marije i Cece iza kamere - ovako se zapravo slažu! (video)

Mondo 25.10.2021
Marija šerifović i Ceca Ražnatović iznenadile sve. Marija šerifović i Ceca Ražnatović iznenadile sve. Članovi žirija u takmičenju Zvezde Granda u nekoliko navrata su isticali kako je dolaskom Svetlane Cece Ražnatović u studiju zavladala… »

Vesti dana »