Povezane vesti

Izetbegović namerava da se sastane sa Vučićem, mnogi u Sarajevu protiv

Izetbegović namerava da se sastane sa Vučićem, mnogi u Sarajevu protiv

Novi magazin 26.10.2021
Predsednik Stranke demokratske akcije (SDA) Bakir Izetbegović potvrdio je da namerava da se sastane sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem radi razgovora o političkoj krizi u Bosni i Hercegovini. "Nismo još precizno dogovorili sastanak. Postoje… »
Izetbegović namerava da se sastane sa Vučićem, nije mu važno gde

Izetbegović namerava da se sastane sa Vučićem, nije mu važno gde

N1 Info 26.10.2021
Predsednik Stranke demokratske akcije (SDA) Bakir Izetbegović potvrdio je da namerava da se sastane sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem radi razgovora o političkoj krizi u Bosni i Hercegovini. „Nismo još precizno dogovorili sastanak. Postoje… »
„Rekao sam mu da to ne radi!“: Komšić protiv susreta Vučića i Izetbegovića

„Rekao sam mu da to ne radi!“: Komšić protiv susreta Vučića i Izetbegovića

Sputnik 26.10.2021
Aktuelni predsedavajući Predsedništva BiH Željko Komšić protivi se susretu lidera SDA Bakira Izetbegovića sa srpskim predsednikom Aleksandrom Vučićem na kojem bi razgovarali o prevazilaženju aktuelne situacije u BiH. Nakon što je… »
Sukob u federaciji: Željko Komšić protiv sastanka Bakira Izetbegovića sa Aleksandrom Vučićem

Sukob u federaciji: Željko Komšić protiv sastanka Bakira Izetbegovića sa Aleksandrom Vučićem

Večernje novosti 26.10.2021
Foto Tanjug/AP Nakon što je Bakir Izetbegović sinoć izjavio da će ići u Beograd na sastanak s Vučićem i da mu zbog toga, kako je rekao, "neće pasti kruna s glave", reagovao je Komšić koji se tome protivi. - Rekao sam mu da to ne radi! - naveo je… »
Komšić protiv susreta Vučića i Izetbegovića

Komšić protiv susreta Vučića i Izetbegovića

RTV 26.10.2021
SARAJEVO - Aktuelni predsedavajući Predsedništva BiH Željko Komšić protivi se susretu lidera SDA Bakira Izetbegovića sa srpskim predsednikom Aleksandrom Vučićem na kojem bi razgovarali o prevazilaženju aktuelne situacije u BiH. Nakon što je… »
Bakir Izetbegović potvrdio da će se sastati sa predsednikom Aleksandrom Vučićem

Bakir Izetbegović potvrdio da će se sastati sa predsednikom Aleksandrom Vučićem

Telegraf 26.10.2021
Nismo još precizno dogovorili sastanak. Postoje otpori, ali ću otići na svaki sastanak koji može da spreči jedan loš scenario i mogu da utičem da se stvari smire i idu u pravom smeru - izjavio je predsednik SDA BiH. Predsednik SDA Bosne i… »
Neće mi pasti Kruna s glave ako odem u Beograd: Izetbegović najavio - u narednom periodu razgovor sa Vučićem

Neće mi pasti Kruna s glave ako odem u Beograd: Izetbegović najavio - u narednom periodu razgovor sa Vučićem

Večernje novosti 25.10.2021
Foto: EPA - Nismo još precizno dogovorili sastanak. Postoje otpori da se ode na taj sastanak, ali ja ću na taj sastanak otići. Ja ću otići na svaki sastanak koji može da spreči jedan loš scenario i mogu da utičem da se stvari smire i idu u pravom… »
"Postoje otpori da se ode na taj sastanak": Izetbegović: U narednom periodu razgovor sa Vučićem

"Postoje otpori da se ode na taj sastanak": Izetbegović: U narednom periodu razgovor sa Vučićem

Blic 25.10.2021
Predsednik SDA Bosne i Hercegovine Bakir Izetbegović potvrdio je danas da namerava da razgovara sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u narednom periodu. "Nismo još precizno dogovorili sastanak. Postoje otpori da se ode na taj sastanak, ali ja… »

Vesti dana »