Povezane vesti

Poslednju fotografiju haline Hačins objavio njen prijatelj: Radila je ono što najviše voli, a sada je nema, nek je Bog…

Poslednju fotografiju haline Hačins objavio njen prijatelj: Radila je ono što najviše voli, a sada je nema, nek je Bog…

Kurir 26.10.2021
Glavni električar Serž Svetnoj na setu filma Rđa odnosno "Rust" je bio odličan prijatelj sa snimateljkom Halinom Hačins. Radili su na dosta filmova i upravo je on podelio njenu poslednju fotografiju pre tragičnog događaja kada je glumac Alek… »
Držao sam je u naručju dok je umirala Potresna ispovest glavnog električara na Boldvinom filmu nakon smrti snimateljke…

Držao sam je u naručju dok je umirala Potresna ispovest glavnog električara na Boldvinom filmu nakon smrti snimateljke…

Kurir 26.10.2021
Glavni električar na setu filma "Rust" se oglasio i podelio potresne trenutke vezane za slučajno ubistvo snimateljke Haline Hačins u koju je pucao Alek Boldvin. Naime, on je držao Halinu u naručju dok je umirala. On je stajao pored nje tokom pripreme… »
Dok je umirala držao sam je u naručju! Električar sa seta o poslednjim rečima žene koju je Boldvin slučajno ubio

Dok je umirala držao sam je u naručju! Električar sa seta o poslednjim rečima žene koju je Boldvin slučajno ubio

Mondo 26.10.2021
Tokom kobnog pucnja stajao je rame uz rame sa Halinom. Tokom kobnog pucnja stajao je rame uz rame sa Halinom. O stravičnoj tragediji u Holivudu danima ne prestaje da se piše, a čitav svet je potresen zbog onoga što se desilo na snimanju filma "Rust"… »
Novi detalji o ubistvu snimateljke, progovorila bolničarka: Evo šta se desilo pre nego što je Boldvin pucao, ovo nije…

Novi detalji o ubistvu snimateljke, progovorila bolničarka: Evo šta se desilo pre nego što je Boldvin pucao, ovo nije…

Kurir 26.10.2021
Vest da je holivudski glumac Alek Boldvin upucao i ubio snimateljku Halinu Hačins i ranio režisera Džoela Suza, potresla je ceo svet, a sada je progovorila bolničarka koja im je prva prišla i ukazala pomoć. Bolničarka koja je radila na setu filma… »
Novi detalji - progovorila bolničarka! Evo šta se dogodilo pre nego što je glumac slučajno ubio snimateljku! Foto, video

Novi detalji - progovorila bolničarka! Evo šta se dogodilo pre nego što je glumac slučajno ubio snimateljku! Foto, video

Mondo 26.10.2021
Alek Boldvin ubio snimateljku i ranio režisera, sada je progovorila bolničarka koja im je prva prišla i ukazala pomoć. Alek Boldvin ubio snimateljku i ranio režisera, sada je progovorila bolničarka koja im je prva prišla i ukazala pomoć… »

Vesti dana »