Povezane vesti
Blagi rast obolelih u Borskom okrugu, među novoobolelima i desetomesečna beba
Danas 26.10.2021
Prema podacima nadležnih zdravstvenih ustanova i lokalnih Štabova za vanredne situacije na teritoriji Borskog okruga je 1.289 aktivno zaraženih što je u odnosu na juče blago povećanje. U Boru i Majdanpeku se beleži pad aktivno obolelih, a u Kladovu… »
U Pirotskom okrugu devet osoba preminulo od koronavirusa
Novi magazin 26.10.2021
Još devet osoba preminulo je u Pirotskom okrugu od posledica zaraze koronavirusom, saopštio je Zavod za javno zdravlje Pirot. Prema podacima zabeleženim tokom vikenda koronom je zaraženo još 95 osoba, iz Pirota je registrovano 27 novozaraženih, 19… »
U Borskom okrugu 1.277 aktivno zaraženih koronom, preminulo devet pacijenata
Danas 26.10.2021
U Boru i dalje dvocifren broj novoinficiranih korona virusom, prema podacima Zavoda za javno zdravlje „Timok“ iz Zaječara registrovano je 35 novih slučajeva zaražavanja, isto toliko bolesnika se oporavilo od virusne infekcije, ali su tri pacijenta… »
Vesti dana »
BLOG: Profesori uz studente, „zaključavanje“ u Ministarstvu kulture i novi incident sa vozačem u Novom Sadu
N1 Info pre 8 minutajoš 38 povezanih
Tužilaštvo u Novom Sadu pokrenulo istragu za korupciju u vezi sa rekonstrukcijom Železničke stanice
Pravda pre 44 minutajoš 7 povezanih
Katarina Petrović: Moja poruka studentima je da ne odustaju, i mi zaposleni u MUP treba da ih podržimo
N1 Info pre 5 satijoš 5 povezanih
Deo škola nastavlja protest, Đukić Dejanović sa direktorima: Negde obustava rada, negde skraćeni časovi, učenici u protestnoj šetnji (video)
Blic pre 33 minutajoš 24 povezane
Makron: Ako joj ugroze ekonomske interese, Evropa mora da osigura da je drugi poštuju
Euronews pre 44 minutajoš 16 povezanih