Povezane vesti

„Đoković je čudovište, žalim što nisam pet, šest godina mlađi“

„Đoković je čudovište, žalim što nisam pet, šest godina mlađi“

Nova 26.10.2021
Endi Mari, britanski teniser i prijatelj Novaka Đokovića, kaže da niko iz nove generacije igrača neće osvojiti 20 grend slem trofeja. To su u još uvek aktuelnoj generaciji koja traje skoro 20 godina, uradili Rodžer Federer, Rafael Nadal i Novak… »
Zašto sam se rodio kad i Đoković? Novak je čudovište! Lestvica je visoko podignuta

Zašto sam se rodio kad i Đoković? Novak je čudovište! Lestvica je visoko podignuta

Večernje novosti 26.10.2021
FOTO: AP/Tanjug Borila su se dva teniska lava na terenu do poslednje kapi znoja, ali su van istog znali da pohvale jedan drugog, čak ni najmanji eksces se nije desio na relaciji Đoković—Mari. Zato i ne čudi što je Britanac sa rečima punim hvale… »
‘Oni su čudovišta, eh da nije bilo njih’: Marej otvoreno o ‘velikoj trojci’, njegove reči zapalile su tenisku…

‘Oni su čudovišta, eh da nije bilo njih’: Marej otvoreno o ‘velikoj trojci’, njegove reči zapalile su tenisku…

Hot sport 26.10.2021
Britanski teniser otvoreno o svojim najvećim rivalima. Deluje da je Endi Marej mogao nešto više da napravi u svojoj karijeri, ali upropastile su ga povrede i sad je već nekoliko godina daleko od vrha. Spadao je svojevremeno u ‘veliku četvrtoku’… »
Đoković je čudovište, zašto sam se rodio kad i on? Marej sve priznao - Eh da nisam igrao u eri Novaka, Rodžera i Rafe...

Đoković je čudovište, zašto sam se rodio kad i on? Marej sve priznao - Eh da nisam igrao u eri Novaka, Rodžera i Rafe...

Mondo 26.10.2021
Endi Marej pričao o "velikoj trojci", ali i o novoj generaciji koja neizbežno dolazi. Endi Marej pričao o "velikoj trojci", ali i o novoj generaciji koja neizbežno dolazi. Kakva je budućnost tenisa i hoće li neko iz nove generacije moći da drži… »

Vesti dana »