Povezane vesti

Nećete verovati gde RADI ćerka Dragane Mirković!

Nećete verovati gde RADI ćerka Dragane Mirković!

Svet & Skandal 26.10.2021
Ćerka Dragane Mirković i Tonija Bijelića, Manuela oduvek je govorila da ne želi da bude deo javne scene i da se njene fotografije nalaze na društvenim mrežama. Roditelji su njenu želju ispoštovali, ali javnost uprkos tome jedva čeka da čuje šta… »
"Moja ćerka radi na recepciji": Dragana Mirković otkrila detalje iz svog privatnog života

"Moja ćerka radi na recepciji": Dragana Mirković otkrila detalje iz svog privatnog života

Večernje novosti 26.10.2021
Foto M. Anđela Ipak, o njenom privatnom životu, a naročito porodici i deci se zna vrlo malo, te je pevačica sada otkrila i pojedine detalje o svojim naslednicima. Iako poseduje milione i živi u pravom dvorcu u Austriji, Dragana je uspela da svoju… »
Živi u dvorcu od 50 miliona €, uživa u svili i kadifi: A ćerka Manuela ide u školu i evo gde radi za džeparac!

Živi u dvorcu od 50 miliona €, uživa u svili i kadifi: A ćerka Manuela ide u školu i evo gde radi za džeparac!

Kurir 26.10.2021
Dragana Mirković, koja poseduje milione i živi u pravom dvorcu u Austriji, uspekla je da svoju decu zadrži izvan javnog života. Ona je sada posle dugo vremena progovorila o ćerki Manueli i sinu Marku, te šokirala izjavom o tome koliko su joj deca… »
Žive u dvorcu od 50 miliona €, a ćerka radi Za džeperac: Evo čime se bave deca Dragane Mirković!

Žive u dvorcu od 50 miliona €, a ćerka radi Za džeperac: Evo čime se bave deca Dragane Mirković!

Mondo 26.10.2021
Dragana Mirković otkrila koliko su joj deca skromna. Dragana Mirković otkrila koliko su joj deca skromna. O karijeri Dragane mirković poznato je mnogo toga, a nedavno je otkriveno i da ju je spot za pesmu "Za mene si ti" koštao gotovo stan u Beogradu… »

Vesti dana »