Povezane vesti

"Samo da mi je dete dobro, hvala komšiji": Otac mališana koji je upao u septičku jamu ispričao kako je došlo do nesreće u…

"Samo da mi je dete dobro, hvala komšiji": Otac mališana koji je upao u septičku jamu ispričao kako je došlo do nesreće u…

Večernje novosti 26.10.2021
Foto: N. Skenderija - Mališan se igrao napolju, a septička jama je na žalost bila otvorena - za "Novosti" priča potresen čovek. - Žena je bila kući, ali nije videla ništa, komšija je pomogao. Zvala me i vrištala na telefon, nisam znao šta se… »
"Jama je bila otvorena sve vreme, sada ćemo je zatrpati": Otac mališana koji je upao u septičku bio na poslu u trenutku…

"Jama je bila otvorena sve vreme, sada ćemo je zatrpati": Otac mališana koji je upao u septičku bio na poslu u trenutku…

Blic 26.10.2021
Radio sam u klanici, u blizini, kada mi je žena javila šta se dogodilo. Kolege su me odmah dovezle kući, priča u šoku Ignjac Sabo, otac trogodišnjeg dečaka M. S. koji je danas upao u septičku jamu u dvorištu porodične kuće u Dobanovcima. Kako… »
Komšija spasio dete (14) sigurne smrti: Detalji horora u Dobanovicima - pritrčao čim je čuo zapomaganje iz septičke jame

Komšija spasio dete (14) sigurne smrti: Detalji horora u Dobanovicima - pritrčao čim je čuo zapomaganje iz septičke jame

Mondo 26.10.2021
Tragedija se sprečena samo pukom srećom. Tragedija se sprečena samo pukom srećom. Dete (14) upalo je danas oko 13:20 u septičku jamu u Dobanovcima, a nesreća se dogodila u Zemunskoj ulici broj 174 u dvorištu porodične kuće. Prema nezvaničnim… »
Dečak upao u septičku, brat počeo da viče: Vidoje je heroj koji je spasao mališana u Dobanovcima

Dečak upao u septičku, brat počeo da viče: Vidoje je heroj koji je spasao mališana u Dobanovcima

Večernje novosti 26.10.2021
Foto: N. Skenderija Mališana je spasao komšija Vidoje Nenadić, koji je objasnio kako je došlo do nesreće. Foto: N. Skenderija - Dete se igralo napolju i upalo u septičku jamu. Počeo je stariji brat da viče i doziva u pomoć. Majka je plakala, nije… »
Brat utrčao u kuću i počeo da viče: "Bato je upao!" Detalji jezive tragedije u Dobanovcima: Komšija spasao trogodišnjaka…

Brat utrčao u kuću i počeo da viče: "Bato je upao!" Detalji jezive tragedije u Dobanovcima: Komšija spasao trogodišnjaka…

Blic 26.10.2021
Trogodišnje dete upalo je danas u septičku jamu u Dobanovcima dok se igrao sa braćom u dvorištu, saznaje "blic". Kako saznajemo, u trenutku užasa, majka mališana je bila u kući. Stariji sin utrčao je u kuću i počeo da viče: "Bato je upao"… »
"Čuo sam dete kako plače, izleteo sam, a majka je stajala iznad: Septičke..." Komšija heroj izvukao trogodišnjaka iz jame…

"Čuo sam dete kako plače, izleteo sam, a majka je stajala iznad: Septičke..." Komšija heroj izvukao trogodišnjaka iz jame…

Blic 26.10.2021
Dete se igralo u dvorištu sa braćom. U jednom trenutku sam čuo dete kako plače. Izleteo sam, a majka je stajala iznad septičke jame... Prepričava za "Blic" Vidoje Nenadić iz Dobanovaca, komšija koji je danas iz septičke jame spasao trogodišnje… »
Vidoje je heroj koji je spasao dečaka iz septičke jame: Video sam kako tone, nije davao znake života

Vidoje je heroj koji je spasao dečaka iz septičke jame: Video sam kako tone, nije davao znake života

Telegraf 26.10.2021
Majka se unervozila, vikala je: "Sine, ja tebe volim, probudi se" Dečak koji je upao danas u septičku jamu u Zemunskoj ulici u Dobanovcima, prebačen je u Tiršovu. Kako smo na licu mesta saznali, njega je iz jame uspeo da izvuče komšija Vidoje… »

Vesti dana »