Povezane vesti
Višemilionski grad u Kini u lokdaunu zbog 39 novih slučajeva koronavirusa
RTS 26.10.2021
Kineska vlada naredila je zatvaranje grada Landžoua na severozapadu Kine u kojem živi oko četiri miliona ljudi zbog 39 novih slučajeva koronavirusa. U gradu Landžou je danas prijavljeno šest novih slučajeva, dok je u poslednjih nedelju dana registrovano… »
Grad landžo u totalnom karantinu zbog korone Vlasti naredile: 3,7 miliona ne sme da izlazi iz kuće! Uveden propusni isistem
Kurir 26.10.2021
Vlasti Landžoua, glavnog grada kineske severozapadne provincije Gansu, proglasile su danas zatvaranje grada kako bi zaustavile porast broja slučajeva korona virusa. Stanovnicima je sada zabranjeno da napuštaju svoje domove osim u hitnim slučajevima. Osim… »
Vesti dana »
Godišnjica brutalne likvidacije porodice Zec: Održana komemoracija za Mihajla, Mariju i ćerku Aleksandru
Blic pre 7 satijoš 1 povezana
Karlos Sajnc: Noris je dokazao da i dobar momak može da bude šampion Formule 1
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
Danas bez struje 6 opština u Beogradu Evo gde će zbog radova doći i do isključenja vode, proverite da li ste na spisku
Blic pre 20 minutajoš 1 povezana
Stotine knjiga oštećene u Luvru: Curenje vode pogodilo biblioteku egipatskih antikviteta
Kurir pre 1 satjoš 1 povezana



