Povezane vesti

„Živim za utakmicu protiv Partizana, poštujem Pantera, ali ja sam najbolji“

„Živim za utakmicu protiv Partizana, poštujem Pantera, ali ja sam najbolji“

Nova 26.10.2021
Košarkaši Partizana i Turk Telekoma igraju meč drugog kola Evrokupa u sredu od 20 sati i 30 minuta u dvorani "Aleksandar Nikolić" u Beogradu. Košarkaš turske ekipe, Aron Herison veoma je samouveren pred duel u srpskoj prestonici. Herison je tokom… »
"Panter je sjajan, ali ja sam najbolji": Ovaj košarkaš je ubeđen da će Partizan izgubiti

"Panter je sjajan, ali ja sam najbolji": Ovaj košarkaš je ubeđen da će Partizan izgubiti

Večernje novosti 26.10.2021
FOTO: N. Paraušić Istakao je da voli mečeve poput ovog koji će se odigrati u Beogradu. - Naša sledeća utakmica je u Beogradu protiv Partizana. To je jedna od utakmica koje imam na svom spisku. To je tip utakmice za koji živim! Zaista sam uzbuđen… »
Herison: Poštujem Pantera, ali ja sam najbolji

Herison: Poštujem Pantera, ali ja sam najbolji

Sportski žurnal 26.10.2021
„Uzbuđen sam što ću igrati protiv Kevina Pantera. On je sjajan igrač, ali smatram da sam ja najbolji“. Živim za utakmicu protiv Partizana, igraćemo u sjajnoj atmosferi, protiv legendarnog trenera Željka Obradovića, to nas veoma motiviše“… »
Herison pred Partizan: Živim za ovakve utakmice! Poštujem Pantera, ali ja sam najbolji

Herison pred Partizan: Živim za ovakve utakmice! Poštujem Pantera, ali ja sam najbolji

Mozzart sport 26.10.2021
"Zaista sam uzbuđen što ću izaći na meč i biti u tako sjajnoj atmosferi, protiv velikog trenera kakav je Željko Obradović", kaže košarkaš Turk Telekoma. Na zvaničnom sajtu Evrokupa osvanuo je zanimljiv blog. Napisao ga je Aron Herison… »

Vesti dana »