Povezane vesti

Posle Borivoja Borovića i Vladimir Kovačević napustio Narodnu stranku Vuka Jeremića

Posle Borivoja Borovića i Vladimir Kovačević napustio Narodnu stranku Vuka Jeremića

Blic 26.10.2021
Vladimir Kovačević, predsednik Odbora za privredu i preduzetništvo partije Vuka Jeremića, napustio je Narodnu stranku, potvrđeno je Blicu. Kako je obrazložio Kovačević, razlog izlaska je što nije uspeo da nametne teme zbog kojih se angažovao u… »
Vladimir Kovačević podneo ostavku na funkciju u Narodnoj stranci

Vladimir Kovačević podneo ostavku na funkciju u Narodnoj stranci

Beta 26.10.2021
Predsednik Odbora za privredu i preduzetništvo Narodne stranke Vladimir Kovačević podneo je danas ostavku na funkciju u stranci, javlja portal Nova.rs. "Razlog izlaska je što nisam uspeo da nametnem teme zbog kojih sam se angažovao u Narodnoj… »
Narodnu stranku Vuka Jeremića, posle Borovića, napustio i Vladimir Kovačević

Narodnu stranku Vuka Jeremića, posle Borovića, napustio i Vladimir Kovačević

N1 Info 26.10.2021
Nakon što je Predsedništvo Narodne stranke napustio advokat Borivoje Borović, iz partije Vuka Jeremića izašao je i predsednik Odbora za privredu i preduzetništvo Vladimir Kovačević. Ovu informaciju je za Nova.rs potvrdio i sam Kovačević… »
Narodnu stranku Vuka Jeremića napustio i Vladimir Kovačević

Narodnu stranku Vuka Jeremića napustio i Vladimir Kovačević

Nova 26.10.2021
Nakon što je Predsedništvo Narodne stranke napustio advokat Borivoje Borović, iz partije Vuka Jeremića izašao je i predsednik Odbora za privredu i preduzetništvo Vladimir Kovačević. Ovu inmformaciju je za Nova.rs potvrdio i sam Kovačević… »

Vesti dana »