Povezane vesti

PKS: Prijavljivanje mladih za program Moja prva plata do 31. oktobra

PKS: Prijavljivanje mladih za program Moja prva plata do 31. oktobra

N1 Info 26.10.2021
Za drugi ciklus programa "Moja prva plata" do 31. oktobra mogu da se prijave mladi nezaposleni, starosti do 30 godina, sa srednjim i visokim obrazovanjem, objavila je danas Privredna komora Srbije (PKS). Rukovodilac Centra za edukaciju, dualno obrazovanje… »
Prijavljivanje mladih za “Moju prvu platu” do 31. oktobra

Prijavljivanje mladih za “Moju prvu platu” do 31. oktobra

Vesti online 26.10.2021
Mladi nezaposleni, do 30 godina života, sa srednjim i visokim obrazovanjem mogu da se prijave do 31. oktobra (do kraja dana, do ponoći) za drugi ciklus programa programa “Moja prva plata” preko portala mojaprvaplata.gov.rs. Cilj Programa je, prema… »
Važna informacija za nezaposlene: Počinje drugi ciklus programa "Moja prva plata" - Evo do kada možete da se prijavite

Važna informacija za nezaposlene: Počinje drugi ciklus programa "Moja prva plata" - Evo do kada možete da se prijavite

Večernje novosti 26.10.2021
Novosti Prijava je moguća preko portala mojaprvaplata.gov.rs a od programa "Moja prva plata" očekuje se da omogući da se 10.000 mladih osposobi za samostalan rad na konkretnim poslovima. - Gotovo devet hiljada poslodavaca traži više od 25.000 hiljada… »
Prijave mladih za program "Moja prva plata" do 31. oktobra

Prijave mladih za program "Moja prva plata" do 31. oktobra

Telegraf 26.10.2021
Pored utvrđenih iznosa, poslodavci mogu novim mladim kolegama da isplate i dodatna sredstva. Mladi nezaposleni do 30 godina života, sa srednjim i visokim obrazovanjem mogu da se prijave do 31. oktobra za drugi ciklus programa "Moja prva plata"… »

Vesti dana »