Povezane vesti

Stanković "pecnuo" FSS i državu, evo zaštio Dioni ne daje golove

Stanković "pecnuo" FSS i državu, evo zaštio Dioni ne daje golove

Sportske.net 26.10.2021
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković smatra pred okršaj sa Radnikom u Surdulici da stadioni i tereni u Srbiji zasulužuju da budu obnovljeni. Crvenu zvezdu u sredu od 17 sati očekuje zaostali susret Super lige Srbije sa Radnokom iz Surdulice… »
Zvezda nema ni 10.000 redovnih navijača: Stanković suočio javnost sa realnošću – svestan je šta će se desiti! (video)

Zvezda nema ni 10.000 redovnih navijača: Stanković suočio javnost sa realnošću – svestan je šta će se desiti! (video)

Hot sport 26.10.2021
Jasno mu je kakva je situacija. Fudbaleri Crvene zvezde u proteklom kolu Superlige Srbije savladali su Radnički iz Niša na svom stadionu. Rezultat je bio 1:0, a utakmici je prisustvovalo nešto manje od 6.400 ljudi. Taj podatak prokomentarisao je i… »
Stanković pred radnik: Zvezda ide u Surdulicu po pobedu, navijači su nam ogromna podrška

Stanković pred radnik: Zvezda ide u Surdulicu po pobedu, navijači su nam ogromna podrška

Večernje novosti 26.10.2021
FOTO: M. Vukadinović Strateg šampiona Srbije i njegovi izabranici mogli bi da upišu 52. utakmicu u nizu bez poraza i tako se približe generaciji Vladana Milojevića koja 56 puta zaredom teren nije napustila pognute glave. Ipak, mladi stručnjak se ne… »
Stanković: Ne znači mi veliki niz pobeda, treneri dođu i prođu, a Crvena zvezda je - rezultat

Stanković: Ne znači mi veliki niz pobeda, treneri dođu i prođu, a Crvena zvezda je - rezultat

Mozzart sport 26.10.2021
"Bio bih zadovoljan pobedom 1:0", ističe trener Crvene zvezde uoči gostovanja u Surdulici. U subotu od 17 časova fudbaleri Crvene zvezde igraju u Surdulici protiv Radnika ranije odloženu utakmicu 5. kola Superlige Srbije. S obzirom na to da se Radnik… »
"Ma, može i 1:0!" stankovića brine teren, ali ne i dioni: Samo nek igra za Zvezdu, znam kako da bude bolji!

"Ma, može i 1:0!" stankovića brine teren, ali ne i dioni: Samo nek igra za Zvezdu, znam kako da bude bolji!

Mondo 26.10.2021
Dejan Stanković govorio je i o Loisu Dioniju pred gostovanje Zvezde u Surdulici. Dejan Stanković govorio je i o Loisu Dioniju pred gostovanje Zvezde u Surdulici. Crvena zvezda je zbog vrlo važne plej-of utakmice Lige Evrope protiv Kluža odložila meč… »
Stanković: Ima lepih, a ima i terena koji nisu za Superligu

Stanković: Ima lepih, a ima i terena koji nisu za Superligu

N1 Info 26.10.2021
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković istakao je da očekuje pobedu protiv Radnika u Surdulici. Crveno-beli u sredu gostuju Radniku u odloženom meču petog kola Superlige Srbije. „Ne znači mi ništa veliki niz pobeda, ako cilj nije ispunjen… »

Vesti dana »