Povezane vesti
Eskobar: Zapadnom Balkanu potrebni političari posvećeni EU
Slobodna Evropa 26.10.2021
Zapadnom Balkanu potrebni su politički lideri posvećeni evropskoj integraciji, izjavio je američki izaslanik za Zapadni Balkan Gabrijel Eskobar (Gabriel Escobar). On je 26. oktobra na Beogradskom bezbednosnom forumu rekao da regionu trebaju političari… »
Eskobar: Mnogi gledaju na Zapadni Balkan kroz prizmu devedesetih, ali ne i SAD
N1 Info 26.10.2021
Mnogi gledaju na Zapadni Balkan kroz prizmu devedesetih godina, dok Vašington to čini kroz prizmu 21. veka, izjavio je zamenik pomoćnika američkog državnog sekretara Gabrijel Eskobar, uz poruku da je želja SAD da svih šest zemalja regiona postanu članice… »
Eskobar: SAD podržavaju brzi pristup Zapadnog Balkana EU
Dnevnik 26.10.2021
BEOGRAD: Politika SAD prema Zapadnom Balkanu je konzistentna, a to je da svih šest zemalja treba da postanu deo EU i to brzo, istakao je danas zamenik pomoćnika državnog sekretara kancelarije za Evropu i Evroaziju u Stejt departmentu Garbiel Eskobar… »
Eskobar pun reči hvale za Srbiju: Predstavnik Stejt departmenta otkrio i planove Amerike o Zapadnom Balkanu
Srbija danas 26.10.2021
Gabriel Eskobar se obratio prisutnima na Beogradskom bezbednosnom forumu. Politika SAD prema Zapadnom Balkanu je konzistentna, a to je da svih šest zemalja treba da postanu deo EU i to brzo, istakao je danas zamenik pomoćnika državnog sekretara… »
Vesti dana »
Zdravković: Zaustavljanje Rafinerije biće strašan udarac za budžet, problem s gasom daleko je složeniji
Nedeljnik pre 1 satjoš 179 povezanih
Visok nivo zagađenja vazduha u Srbiji tokom zimskog perioda sa zdravstvenim rizicima
Naslovi.ai pre 1 satjoš 23 povezane
Milivojević (DS): Umesto da policija postupi po nalogu, omogućila Selakoviću da se ruga tužilaštvu
Beta pre 1 satjoš 62 povezane






