Povezane vesti

Oproštaj od tragično stradale majke i sinova: Više stotina ljudi ispratilo Periće na večni počinak (foto)

Oproštaj od tragično stradale majke i sinova: Više stotina ljudi ispratilo Periće na večni počinak (foto)

Večernje novosti 27.10.2021
Foto: J.Lemajić I kamen bi zaplakao. Tri odra jedan do drugog. Majka između dva sina, koji su joj ceo život bili kao zenice oka. Nasuprot njima, skamenjen od bola stoji otac Čedo, ne prestaje da ljubi slike sinova i supruge. - Deco moja, anđeli moji… »
"Nema više mojih: Anđela..." Čonoplja zavijena u crno što su u stravičnoj nesreći poginuli majka i dva sina, meštani…

"Nema više mojih: Anđela..." Čonoplja zavijena u crno što su u stravičnoj nesreći poginuli majka i dva sina, meštani…

Blic 27.10.2021
Sinovi i majka, Duško (35), Damir (38) i Radmila Perić (54) koji su stradali u stravičnoj saobraćajnoj nesreći kod Okučana u Hrvatskoj sahranjeni su danas u rodnoj Čonoplji u prisustvu skoro cele varošice. - Joooj, jooj, anđeli moji, tata prati… »
Sahranjeni Perići poginuli u nesreći u Hrvatskoj: Krenuli da obiđu kuću kad je naišao kamion

Sahranjeni Perići poginuli u nesreći u Hrvatskoj: Krenuli da obiđu kuću kad je naišao kamion

Telegraf 27.10.2021
Njih troje su u petak krenuli u Bosnu da obiđu kuću Radmiline pokojne majke, ali su se našli na putu kamiona čiji je vozač izgubio kontrolu. U prisustvu više stotina ljudi, porodice, prijatelja, poznanika danas su na mesnom groblju u Čonoplji na… »
Potresno: Ovo su dva brata i majka koji su nastradali u udesu u Hrvatskoj

Potresno: Ovo su dva brata i majka koji su nastradali u udesu u Hrvatskoj

Večernje novosti 27.10.2021
Radmila, Damir i Duško Perić Perići su iz Čonoplje kod Sombora i danas će ih rodbina i prijatelji ispratiti na večni počinak na mesnom groblju. NJih troje su u petak krenuli u Bosnu da obiđu kuću Radmiline pokojne majke, ali su se našli na putu… »
"Da mi je bar jedan sin ostao živ" Neutešni otac Čedomir Perić iz Čonoplje u nesreći kod Okučana izgubio celu porodicu

"Da mi je bar jedan sin ostao živ" Neutešni otac Čedomir Perić iz Čonoplje u nesreći kod Okučana izgubio celu porodicu

Blic 26.10.2021
Čonoplja kod Sombora zavijena je u crno. Četiri dana posle stravične nesreće u kojoj su u Okučanima u Hrvatskoj nastradali Duško (35), njegov brat Damir (38) i njihova majka Radmila Perić (54), rodbina i prijatelji ispratiće ih sutra na večni… »

Vesti dana »