Povezane vesti

Šta reče?! Kon: Patriota sam, spreman sam da se i za zemlju i žrtvujem!

Šta reče?! Kon: Patriota sam, spreman sam da se i za zemlju i žrtvujem!

Pravda 27.10.2021
Član Kriznog štaba dr Predrag Kon izjavio je da nije uplašen, ali je istakao da je zabrinut. On je govorio o incidentu u kom su mu pred stanom skandirali da je ustaša i upoređivali sa nacističkim lekarom Jozefom Mengeleom. „Nije prijatno to… »
Kon o pretnjama i uvredama: Nisam uplašen, ali zabrinut jesam - Spreman sam da se žrtvujem za Srbiju

Kon o pretnjama i uvredama: Nisam uplašen, ali zabrinut jesam - Spreman sam da se žrtvujem za Srbiju

Večernje novosti 27.10.2021
Foto: Printskrin RTS - Nisam uplašen, ali zabrinut jesam. Nije prijatno to doživljavati uz porodicu, najblaže rečeno to je potpuno neprihvatljivo - rekao je Kon za TV Prva. Kako kaže, i ranije je doživljavao razna dovikivanja na ulici, za razliku od… »
Kon: Zločinac je virus, oni što protestuju svrstali se uz njega – brane ga

Kon: Zločinac je virus, oni što protestuju svrstali se uz njega – brane ga

N1 Info 27.10.2021
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je, povodom protesta građana koji su ispred njegovog stana uzvikivali uvredljive parole, da se ne plaši, ali da takvi "performansi" mogu da podstaknu nasilnike da sebe vide kao "moguće heroje" i da ga napadnu "bilo gde… »
Kon: Zločinac je virus a problem je što su se oni što protestuju svrstali uz virus

Kon: Zločinac je virus a problem je što su se oni što protestuju svrstali uz virus

Novi magazin 27.10.2021
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas, povodom protesta građana koji su ispred njegovog stana uzvikivali uvredljive parole, da se ne plaši, ali da takvi "performansi" mogu da podstaknu nasilnike da sebe vide kao "moguće heroje" i da ga napadnu "bilo… »
Kon: "Ono što bih rekao, ne bi bilo za televiziju. Bolje da ćutim"

Kon: "Ono što bih rekao, ne bi bilo za televiziju. Bolje da ćutim"

Prva 27.10.2021
Član Kriznog štaba dr Predrag Kon izjavio je za TV Prva da nije uplašen, ali je istakao da je zabrinut. On je govorio o incidentu u kom su mu pred stanom skandirali da je ustaša i upoređivali sa nacističkim lekarom Jozefom Mengeleom. "Nije prijatno… »
“Ko stavi žutu traku zbog uvođenja kovid propusnica za mene ne postoji kao čovek”: Dr Kon o “neprihvatljivom…

“Ko stavi žutu traku zbog uvođenja kovid propusnica za mene ne postoji kao čovek”: Dr Kon o “neprihvatljivom…

Nedeljnik 27.10.2021
Printscreen/YouTube/Novo jutro Epidemiolog i član Kriznog štaba za suzbijanje koronavirusa dr Predrag Kon ponovio je da ga ne plaše kritike i uvrede dela građana koji su protestovali ispred njegovog stana, ali da je zabrinut zbog uzvika da je… »
Dr Kon zabrinut nakon napada na njegovu kuću: Ko stavi žutu traku, taj za mene više ne postoji kao čovek! Spreman da se…

Dr Kon zabrinut nakon napada na njegovu kuću: Ko stavi žutu traku, taj za mene više ne postoji kao čovek! Spreman da se…

Kurir 27.10.2021
Nakon protesta antivaksera ispred kuće epidemiologa Predraga Kona on kaže da nije uplašen, da je zabrinut, ali da će nastaviti i dalje da se bori za Srbiju. - Nisam uplašen u nekom negativnom smislu, zabrinut svakako jesam, nije prijatno to… »
Oglasio se Kon: Bolje da ćutim…

Oglasio se Kon: Bolje da ćutim…

Vesti online 27.10.2021
Član Kriznog štaba dr Predrag Kon izjavio je da nije uplašen, ali je istakao da je zabrinut. On je govorio o incidentu u kom su mu pred stanom skandirali da je ustaša i upoređivali sa nacističkim lekarom Jozefom Mengeleom. – Nije prijatno to… »
Dr Kon: Nešto što je potpuno suprotno s celim mojim bićem

Dr Kon: Nešto što je potpuno suprotno s celim mojim bićem

Nova 27.10.2021
Član Kriznog štaba dr Predrag Kon izjavio je za TV Prva da nije uplašen, ali je istakao da je zabrinut. On je govorio o incidentu u kom su mu pred stanom skandirali da je ustaša i upoređivali sa nacističkim lekarom Jozefom Mengeleom. „Nije… »
Kon o protestima antivaksera: Nikad neću zaboraviti što su uzvikivali ‘Mengele’

Kon o protestima antivaksera: Nikad neću zaboraviti što su uzvikivali ‘Mengele’

Danas 26.10.2021
Epidemiolog i član republičkog Kriznog štaba za suzbijanje pandemije korona virusa Predrag Kon izjavio je danas da nikada neće zaborativi to što su demonstranti protiv kovid propusnica, ispred njegove zgrade uzvikivali „Mengele, Mengele“. „To… »

Vesti dana »