Povezane vesti

Srpska misica pokazala simbol velike Albanije: Izazvala veliku buru u javnosti, a sad napravila drastičan potez! (foto)

Srpska misica pokazala simbol velike Albanije: Izazvala veliku buru u javnosti, a sad napravila drastičan potez! (foto)

Kurir 27.10.2021
Veliku pometnju na društvenim mrežama izazvala je fotografija srpske misice Valentine Petrović na kojoj pozira sa koleginicama, između ostalih i sa misicom Albanije, dok rukama pokazuju znak dvoglavog orla, što je simbol takozvane "velike Albanije"… »
Ispovest oca misice Valentine koja je obrukala Srbiju: Ja sam četnik, poludeo sam kad sam video da veliča veliku albaniju!

Ispovest oca misice Valentine koja je obrukala Srbiju: Ja sam četnik, poludeo sam kad sam video da veliča veliku albaniju!

Kurir 27.10.2021
Nakon sramnih fotografija srpske misice Valentine Petrović, oglasio se njen otac koji je pokušao da opravda postupak koje ćerke. Nakon sramnih fotografija srpske misice Valentine Petrović, koja je, pozirajući s predstavnicama Albanije i takozvane… »
"US*an je jedan život zbog slučajne greške" Srpska misica se oglasila i šalje poruku: "Licemerje je gora sramota nego moja…

"US*an je jedan život zbog slučajne greške" Srpska misica se oglasila i šalje poruku: "Licemerje je gora sramota nego moja…

Blic 27.10.2021
Pravu buru na društvenim mrežama izazvala je fotografija srpske misice Valentine Petrović na kojoj pozira sa koleginicama, između ostalih i sa misicom Albanije, dok rukama pokazuju znak dvoglavog orla, što je simbol takozvane "velike Albanije". Ovaj… »
Srpska misica pokazala grb dvoglavog orla, albanska pokazala tri prsta

Srpska misica pokazala grb dvoglavog orla, albanska pokazala tri prsta

Nova 27.10.2021
Valentina Petrović završila je u vestima, ne zbog svoje lepote, nego zbog toga što se fotografisala pokazujući rukama simbol dvoglavog orla, zajedno sa svojim koleginicama, misicama iz Albanije, Crne Gore i sa Kosova. U znak solidarnosti, njena… »
"Šokirana sam, podržavam odluku da je vrate": Nakon što je srpska misica pokazala dvoglavog orla, koleginica je oštro…

"Šokirana sam, podržavam odluku da je vrate": Nakon što je srpska misica pokazala dvoglavog orla, koleginica je oštro…

Blic 27.10.2021
Nakon što je gest srpske misice Valentine Petrović, koja je na Izboru za mis Interkontinetal u Egiptu pokazala simbol dvoglavog orla, izazvao buru u javnosti, oglasila se i bivša učesnica "Zadruge" i pevačica Sara Reljić, koja će između ostalog… »
Albanski mediji razapeli svoju misicu: Osudili je zato što je pokazala tri prsta sa srpskom predstavnicom

Albanski mediji razapeli svoju misicu: Osudili je zato što je pokazala tri prsta sa srpskom predstavnicom

Blic 27.10.2021
Nakon što je gest srpske misice Valentine Petrović, koja je na Izboru za mis Interkontinetal u Egiptu pokazala simbol dvoglavog orla, izazvao buru u javnosti, njena albanska koleginica iz takmičenja pokazala je srpski simbol, tri prsta. Iste noći kada… »
Nepromišljena odluka dovela je do haosa: Sara Reljić otkrila šta misli o misici koja je pokazala dvoglavog orla, iznela svoj…

Nepromišljena odluka dovela je do haosa: Sara Reljić otkrila šta misli o misici koja je pokazala dvoglavog orla, iznela svoj…

Kurir 27.10.2021
Nakon što je odjeknula vest da je srpska predstavnica na Izboru za mis, Valentina Petrović, zajedno sa predstavnicama Crne Gore, Albanije i tzv. države Kosovo, pokazala dvoglavog orla, oglasila se Sara Reljić. Valentina je povučena sa daljeg… »
Evo ko je misica koja je pokazala dvoglavog orla, pa je vraćaju u Srbiju: "Morate malo biti i plavuša", voli egzotične…

Evo ko je misica koja je pokazala dvoglavog orla, pa je vraćaju u Srbiju: "Morate malo biti i plavuša", voli egzotične…

Blic 27.10.2021
Na društvenim mrežama juče je osvanula fotografija srpske misice Valentine Petrović na kojoj ona pozira sa koleginicama, dok rukama pokazuju znak dvoglavog orla, što je simbol takozvane "velike Albanije". Valentina se fotografisala sa misicom iz… »

Vesti dana »