Povezane vesti

"Osećam veliko olakšanje": Fudbaler se javno obratio i poručio da je gej: Odrastao sam misleći da se o ovoj temi nikada ne…

"Osećam veliko olakšanje": Fudbaler se javno obratio i poručio da je gej: Odrastao sam misleći da se o ovoj temi nikada ne…

Sportal blic 27.10.2021
, defanzivac australijskog , jedini je aktivni fudbaler, iz prvih divizija takmičenja širom sveta, koji je otvoreno priznao da je homoseksualac. Kavaljo je činjenicu da je homoseksualac obelodanio za zvaničan Tviter nalog kluba, kako prenosi "BBC"… »
"Ja sam fudbaler i homoseksualac": Emotivna ispovest defanzivca Junajteda - "Sve što želim je da me tretiraju kao ostale"…

"Ja sam fudbaler i homoseksualac": Emotivna ispovest defanzivca Junajteda - "Sve što želim je da me tretiraju kao ostale"…

Večernje novosti 27.10.2021
foto: tviter printskrin/adelaideunited Kako prenosi Bi-Bi-Si, Kavaljo je o svojoj seksualnosti progovorio za zvanični Tviter nalog kluba, a 21-godišnji levi bek, koji igra u prvoj ligi Australije, izjavio da je od 15. godine vodio dvostruki život i da… »
Prvi fudbaler koji je priznao da je gej

Prvi fudbaler koji je priznao da je gej

Vesti online 27.10.2021
Fudbaler australijskog Adelejd Junajteda Džosh Kavaljo jedini je aktivni profesionalni igrač iz prvog ranga takmičenja koji je obelodanio je da je homoseksualac. Kako prenosi BBC, Kavaljo je o svojoj seksualnosti progovorio za oficijalni tviter nalog… »
Podrška stiže Kavaliju: „Ja sam fudbaler. I ja sam gej“

Podrška stiže Kavaliju: „Ja sam fudbaler. I ja sam gej“

N1 Info 27.10.2021
Brojni klubovi, sportisti, razne organizacije u sredu su ujedinjeni u podršci dvadesetjednogodišnjem australijanskom fudbaleru, jednom od retkoh profesionalaca u ovom sportu koji je otvoreno priznao da je gej. „Zdravo svima, ja sam Džoš Kavali… »
VIDEO Prvi aktivni fudbaler koji je obelodanio da je gej plakao pred kamerom

VIDEO Prvi aktivni fudbaler koji je obelodanio da je gej plakao pred kamerom

Nova 27.10.2021
Fudbaler australijskog Adelejd Junajteda Džoš Kavaljo jedini je aktivni profesionalni igrač iz prvog ranga takmičenja koji je obelodanio je da je homoseksualac. Kako prenosi BBC, Kavaljo je o svojoj seksualnosti progovorio za oficijalni Tviter nalog… »
Fudbaler izašao pred kameru i priznao da je gej: Ne želi da se skriva – svako zaslužuje pravo da bude autentičan! (video)

Fudbaler izašao pred kameru i priznao da je gej: Ne želi da se skriva – svako zaslužuje pravo da bude autentičan! (video)

Hot sport 27.10.2021
Hoće jednak tretman. Fudbaler australijskog prvoliogaša ekipe Adelejd junajteda Džoš Kavalo, otvoreno je priznao da je homoseksualac. On je snimio video poruku u kojoj je sa celim svetom podelio ono što je dugo skrivao i tako je postao prvi fudbaler… »
"Zdravo, ja sam fudbaler i ja sam gej": Igrač priznao svoju seksualnost i šokirao naciju, ne želi da se skriva! (video)

"Zdravo, ja sam fudbaler i ja sam gej": Igrač priznao svoju seksualnost i šokirao naciju, ne želi da se skriva! (video)

Mondo 27.10.2021
On je postao prvi fudbaler koji igra u najjačem rangu nekog profesionalnog takmičenja koji je priznao da je homoseksualac. On je postao prvi fudbaler koji igra u najjačem rangu nekog profesionalnog takmičenja koji je priznao da je homoseksualac… »

Vesti dana »