Povezane vesti

POTRESNA SCENA! Janjuš GRCAO u suzama zbog dedine SMRTI! (VIDEO)

POTRESNA SCENA! Janjuš GRCAO u suzama zbog dedine SMRTI! (VIDEO)

Svet & Skandal 27.10.2021
Marko Janjušević Janjuš potpuno je slomljen zbog dedine smrti. Naime, Janjušev deka preminuo je pre dva dana, a Marko je tek danas saznao tužne vesti. Tim povodom, on se obratio svojoj porodici, a njegove reči kidaju dušu. Објава коју… »
Janjuš saznao da mu je preminuo deda: Obratio se porodici, jednu stvar ne može da prežali (video)

Janjuš saznao da mu je preminuo deda: Obratio se porodici, jednu stvar ne može da prežali (video)

Mondo 27.10.2021
Produkcija je saopštila Janjušu tužnu vest. Produkcija je saopštila Janjušu tužnu vest. Marku Janjuševiću Janjušu preminuo je deda, a ova vest došla je i do njega u Zadruzi. Nakon što je saznao tužnu vest, košarkaš se danas obratio porodici… »
Janjušu umro deda, a sada se obratio porodici potresnim rečima: Žao mu je što nije bio na sahrani, želi da mu se ispuni…

Janjušu umro deda, a sada se obratio porodici potresnim rečima: Žao mu je što nije bio na sahrani, želi da mu se ispuni…

Kurir 27.10.2021
Marko Janjušević Janjuš prvi se našao u studiju, gde se obratio porodici i najbližim ljudima. - Glupo mi je što sam se osećao raspoloženo dok se to dešavalo. Jako mi je žao, svi smo mi bili vezani za deku, to je jedino što nisam želeo da mi se… »
Smrtni slučaj u janjuševoj porodici: Zadrugar uživa u rijalitiju, još nije primio tužne vesti

Smrtni slučaj u janjuševoj porodici: Zadrugar uživa u rijalitiju, još nije primio tužne vesti

Mondo 27.10.2021
Marko Janjušević Janjuš izgubio je dedu ali ga produkcija o tome još nije obavestila. Marko Janjušević Janjuš izgubio je dedu ali ga produkcija o tome još nije obavestila. Rijaliti učesnik Marko Janjušević Janjuš koji trenutno boravi u… »
Smrtni slučaj u porodici?! Janjušu preminuo deda, a još uvek mu nisu saopštili?!

Smrtni slučaj u porodici?! Janjušu preminuo deda, a još uvek mu nisu saopštili?!

Alo 27.10.2021
Tuga. Rijaliti učesnik Marko Janjušević Janjuš doživeo je smrtni slučaj u porodici, a navodno ga niko o tome nije obavestio za vreme njegovog boravka u "Zadruzi". A post shared by Marko Janjušević JANJUŠ (@mali_janjus) Naime, kako prenosi… »

Vesti dana »