Povezane vesti

Abazović uveren da neće biti rekonstrukcije vlade

Abazović uveren da neće biti rekonstrukcije vlade

Politika 27.10.2021
Potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović kazao je danas da nema pomaka, ni najavljenih novih razgovora i sastanaka o rekonstrukciji Vlade. „Trenutno nema pomaka, nema sastanaka ako ih bude mi ćemo se rado odazvati“, poručio je Abazović i… »
Abazović o rekonstrukciji Vlade CG: Nema pomaka, mislim da je ta priča aterirala

Abazović o rekonstrukciji Vlade CG: Nema pomaka, mislim da je ta priča aterirala

N1 Info 27.10.2021
Potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović kazao je, govoreći o potencijalnoj rekonstrukciji Vlade, da su svi akteri vlasti na svojim prethodnim pozicijama po tom pitanju, te da nema pomaka, ali ni sastanaka o eventualnom osveženju kabineta… »
“Mislim da nema ništa od rekonstrukcije Vlade”

“Mislim da nema ništa od rekonstrukcije Vlade”

Vesti online 27.10.2021
Potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović kazao je da nema pomaka, ni najavljenih novih razgovora i sastanaka o rekonstrukciji Vlade. – Trenutno nema pomaka, nema sastanaka ako ih bude mi ćemo se rado odazvati – poručio je Abazović i dodao da… »
Dritan Abazović ne da fotelju: Ne bih se više osvrtao na pitanje rekonstrukcije Vlade

Dritan Abazović ne da fotelju: Ne bih se više osvrtao na pitanje rekonstrukcije Vlade

Večernje novosti 27.10.2021
Foto V. K. - Ako ih bude mi ćemo se rado odazvati. Svi ostaju na svojim pozicijama. Ne bih se više osvrtao na pitanje rekonstrukcije Vlade. Mislim da je ta priča aterirala poslednjih dana - kazao je Dritan Abazović. On je najavio da će američki… »
Dritan ne da fotelju: Ne bih se više osvrtao na pitanje rekonstrukcije Vlade

Dritan ne da fotelju: Ne bih se više osvrtao na pitanje rekonstrukcije Vlade

Alo 27.10.2021
Američki izaslanik za Zapadni Balkan Gabrijel Eskobar će uskoro posetiti Crnu Goru. Nema pomaka, ni najavljenih novih razgovora i sastanaka o rekonstrukciji Vlade, kazao je danas potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović, ističući da trenutno… »
Stegao fotelju, ne odriče se funkcije! Dritanu se ne ide iz Vlade, ne bi se više bavio rekonstrukcijom

Stegao fotelju, ne odriče se funkcije! Dritanu se ne ide iz Vlade, ne bi se više bavio rekonstrukcijom

Srbija danas 27.10.2021
Tresla se gora, rodio se miš. Nema pomaka, ni najavljenih novih razgovora i sastanaka o rekonstrukciji Vlade, kazao je danas potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović. - Ako ih bude mi ćemo se rado odazvati. Svi ostaju na svojim pozicijama. Ne bih… »
Dritan Abazović: Mislim da od rekonstrukcije Vlade nema ništa

Dritan Abazović: Mislim da od rekonstrukcije Vlade nema ništa

Sputnik 27.10.2021
Potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović kazao je danas da nema pomaka, ni najavljenih novih razgovora i sastanaka o rekonstrukciji Vlade. „Trenutno nema pomaka, nema sastanaka ako ih bude mi ćemo se rado odazvati“, poručio je Abazović i… »

Vesti dana »