Povezane vesti

Oglasio se Srbin koji igra za Kosovo i poslao jasnu poruku svima

Oglasio se Srbin koji igra za Kosovo i poslao jasnu poruku svima

Vesti online 27.10.2021
Mikaile Tmušić, srpski košarkaš koji nastupa za nepriznatu državu Kosovo oglasio se posle silnih kritika na svoj račun, koje je dobio od javnosti. – Na ovaj način moje ime koristi se u dnevnopolitičke svrhe i obračune, a ja kao košarkaš… »
Srpski košarkaš nastupa za nepostojeću državu Kosovo: Javnost ga oštro kritikuje – evo šta on kaže na to!

Srpski košarkaš nastupa za nepostojeću državu Kosovo: Javnost ga oštro kritikuje – evo šta on kaže na to!

Hot sport 27.10.2021
Sigurno da to utiče na njega. Srpski košarkaš Mikaile Tmušić odlučio je da nastupa za tzv. državu Kosovo. čiji je reprezentativni dres obukao u kvalifikacijama za SP. On je nastupio protiv Luksemburga, Islanda i Slovačke, a za oko 19 minuta… »
"Važna je samo košarka": Oglasio se Srbin koji igra za reprezentaciju tzv. Kosova: Moje ime se koristi za obračune

"Važna je samo košarka": Oglasio se Srbin koji igra za reprezentaciju tzv. Kosova: Moje ime se koristi za obračune

Sportal blic 27.10.2021
Vest o prvom Srbinu koji je zaigrao za košarkašku reprezentaciju tazv. Kosova izazvala je dosta rekacija u domaćoj javnosti. nedavno je zaigrao za reprezentaciju tzv. države Kosovo u kvalifikacijama za Mundobasket, a vest o tome izazvala je oprečne… »

Vesti dana »