Povezane vesti

Premijer Luksemburga optužen za plagijat: Morao sam drugačije da postupim

Premijer Luksemburga optužen za plagijat: Morao sam drugačije da postupim

Nova 27.10.2021
Premijer Luksemburga Gzavije Betel, optužen da je plagirao diplomski rad na francuskom univerzitetu u Nansiju, priznao je da je "trebalo drugačije" da postupi. Prema onlajn medijskoj kući Reporter.lu, Betel je plagirao više od tri četvrtine rada… »
Premijer Luksemburga optužen za plagijat, priznaje da je master rad trebalo napisati drugačije

Premijer Luksemburga optužen za plagijat, priznaje da je master rad trebalo napisati drugačije

RTS 27.10.2021
Nakon što je lokalni list objavio tekst u kome tvrdi da samo dve od 56 stranica master rada Gzavijea Betela nisu bile plagijat, premijer Luksemburga kaže da je tezu trebalo uraditi drugačije. Luksemburški portal reporter.lu opisao je rad kao… »
Premijer Luksemburga optužen za plagijat: Morao sam drugačije da postupim

Premijer Luksemburga optužen za plagijat: Morao sam drugačije da postupim

N1 Info 27.10.2021
Premijer Luksemburga Gzavije Betel, optužen da je plagirao diplomski rad na francuskom univerzitetu u Nansiju, priznao je da je "trebalo drugačije" da postupi. Prema onlajn medijskoj kući Reporter.lu, Betel je plagirao više od tri četvrtine rada… »
Premijer Luksemburga optužen za plagijat doktorske disertacije: Trebalo je drugačije da postupim

Premijer Luksemburga optužen za plagijat doktorske disertacije: Trebalo je drugačije da postupim

Kurir 27.10.2021
Premijer Luksemburga Gzavije Betel (48), optužen je da je plagirao doktorsku disertaciju koju je branio pre 20 godina na Univerzitetu Nansi.Nancy. Ubrzo pošto su lokalni mediji objavili ovu vest, oglasio se premijer i priznao da je "trebalo drugačije… »

Vesti dana »