Povezane vesti

Marina Abramović: Uvek ću imati vremena za Srbiju

Marina Abramović: Uvek ću imati vremena za Srbiju

Politika 28.10.2021
NjUJORK- Jedna od najuticajnijih umetnica performansa današnjice Marina Abramović poručila je, posle priznanja koje joj je dodela Srbija, da će uvek imati vemena da poseti svoju zemlju i da samo treba ponovo da joj se pošalje poziv. „Trenutno do… »
Đurić: Čast je biti Srbin na Menhetnu; Abramović: Priznanje iz moje zemlje duboko me dotaklo

Đurić: Čast je biti Srbin na Menhetnu; Abramović: Priznanje iz moje zemlje duboko me dotaklo

Dnevnik 28.10.2021
NjUJORK: Čast je biti Srbin na Menhetnu u danu kao što je današnji, izjavio je ambasador Marko Đurić nakon prijema povodom 140 godina srpsko američkih diplomatski odnosa, a na kojem je jednoj od najuticajnijih umetnika današnjice, Marini Abramović… »
Ambasadore, svaka čast: Đurić patentirao nov sistem vezivanja mašne

Ambasadore, svaka čast: Đurić patentirao nov sistem vezivanja mašne

Nova 28.10.2021
Ambasador Srbije u Vašingtonu Marko Đurić ponovo je izvor zabave na društvenim mrežama i to zbog leptir mašne. Glavno pitanje je da li Đurić zna kako se ona nosi ili uvodi neke nove trendove. Naime, ambasador Srbije je u Vašingtonu organizovao… »
Ambasador Srbije u SAD uručio Marini Abramović medalju za zasluge

Ambasador Srbije u SAD uručio Marini Abramović medalju za zasluge

Slobodna Evropa 28.10.2021
Ambasador Srbije u Sjedinjenim Američkim Državama Marko Đurić uručio je zlatnu medalju za zasluge u ime predsednika Srbije umetnici Marini Abramović. Đurić je uručio medalju Marini Abramović na prijemu u Njujorku povodom 140 godina srpsko… »
Obeležen veliki jubilej: Ambasador Đurić organizovao prijem u čast Abramovićeve i 140 godina diplomatskih odnosa dveju…

Obeležen veliki jubilej: Ambasador Đurić organizovao prijem u čast Abramovićeve i 140 godina diplomatskih odnosa dveju…

Večernje novosti 28.10.2021
Foto Tanjug Prijemu su prisustvovali brojni zvaničnici američke administracije na čelu sa savetnikom ambasadora SAD u UN Elizabet Milard, koja je, podsećajući na znamenite Srbe poput Nikole Tesle, Dejvida Vujića, poručila da se uvek kada Srbi i… »
Srpska trobojka u srcu Menhetna: Spot o vezama Srbije i SAD svaka tri minuta emituje se na Tajms skveru (video)

Srpska trobojka u srcu Menhetna: Spot o vezama Srbije i SAD svaka tri minuta emituje se na Tajms skveru (video)

Blic 27.10.2021
Promotivni video spot koji oslikava veze Srbije i Sjedinjenih Američkih Država, kreiran povodom velikog jubileja 140 godina diplomatskih odnosa biće prikazivan danas tokom celog dana u srcu Menhetna, na jednom od čuvenih velikih video ekrana na Tajms… »

Vesti dana »