Povezane vesti

Smailagić: “Igrao sam u NBA pred većim brojem navijača, ali ovakvu atmosferu nisam video”

Smailagić: “Igrao sam u NBA pred većim brojem navijača, ali ovakvu atmosferu nisam video”

Vesti online 28.10.2021
Košarkaši Partizana pobedili su sinoć Turk Telekom 85:59 u drugom meču grupne faze Evrokupa u hali “Aleksandar Nikolić”. Tim Željka Obradovića došao je od druge pobede u evropskom takmičenju, što im je ukupno sedmi trijumf u sezoni… »
Smailagić nakon važne pobede: „Ovo nema ni u NBA“!

Smailagić nakon važne pobede: „Ovo nema ni u NBA“!

Hot sport 28.10.2021
Košarkaši Partizana ubedljivo su stigli do druge pobede u Evrokupu protiv Turk Telekoma (85:59), a pun utisaka nakon meča bio je Alen Smailagić. Alen Smailagić je stigao kao veliko pojačanje, a već na samom startu karijeru u Partizanu je pokazao da… »
To što ima Partizan, nema ni u NBA, pitajte ''Smajlija''!

To što ima Partizan, nema ni u NBA, pitajte ''Smajlija''!

Sportske.net 28.10.2021
Iz meča u meč, košarkaši Partizana oduševljavaju svoje navijače, a najnoviji trijumf ostvarili su sinoć u punom ''Pioniru'' protiv Turk Telekoma, kada su slavili sa ubedljivih 85:59. Atmosfera je bila sjajna, karakteristična za mnoge Partizanove… »
Smailagić: Bio sam u NBA, ali ovo nikad nisam doživeo; Avramović: Odigrali smo preozbiljno

Smailagić: Bio sam u NBA, ali ovo nikad nisam doživeo; Avramović: Odigrali smo preozbiljno

Mozzart sport 28.10.2021
„Energija navijača nas je pokrenula od prvog minuta i dala nam snagu da dođemo do trijumfa“, rekao je Alen. Zaletali su se u reklame ili u publiku i pokazivali koliku želju imaju da dođu do još jedne pobede i usreće sve ljude koji su došli da… »
Obradović perfekcionista: Ima mnogo stvari koje ćemo unutar ekipe da rešimo

Obradović perfekcionista: Ima mnogo stvari koje ćemo unutar ekipe da rešimo

Nova 28.10.2021
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je da je zadovoljan pobedom protiv Turk Telekoma u Evrokupu i naveo da ekipa mora još da radi. „Dobar je osećaj. Videli smo dva različita dela utakmice. U prvom smo igrali veoma dobro u većem… »
Obradović: Moj posao je da ukažem na greške

Obradović: Moj posao je da ukažem na greške

Vesti online 28.10.2021
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izrazio je zadovoljstvo novom ubedljivom pobedom njegovih izabranika ove sezone. Crno-beli su u sredu uveče u dvorani “Aleksandar Nikolić” nadigrali Turk Telekom rezultatom 85:59. – Dva različita… »
"Ne znam da li vas to: Zanima!" Željko Obradović posle fantastične partije u Evrokupu otkrio: Postoje neke stvari unutar…

"Ne znam da li vas to: Zanima!" Željko Obradović posle fantastične partije u Evrokupu otkrio: Postoje neke stvari unutar…

Sportal blic 28.10.2021
Košarkaši su na fenomenalan način pobedili tim Turk Telekoma rezultatom 85:59 (21:12, 20:22, 23:7, 21:18), a posle meča je svoje utiske preneo i . Ono što je bilo svima jasno, je upravo to da su večeras crno-beli blistali crno-beli. I to rade već… »
Košarkaši Partizana ubedljivi protiv Turk Telekoma u Evrokupu

Košarkaši Partizana ubedljivi protiv Turk Telekoma u Evrokupu

Danas 27.10.2021
Košarkaši Partizana pobedili su večeras na svom terenu u Beogradu Turk Telekom sa 85:59 (21:12, 20:22, 23:7, 21:18), u utakmici drugog kola Grupe A u Evrokupu i ostvarili drugi trijumf. Pred više od 6.000 gledalaca u hali „Aleksandar Nikolić“… »
Partizan razbija redom: Crno-beli deklasirali Turke u Evrokupu, navijači pravili nestvarne scene u "Pioniru"

Partizan razbija redom: Crno-beli deklasirali Turke u Evrokupu, navijači pravili nestvarne scene u "Pioniru"

Sportal blic 27.10.2021
Košarkaši Partizana ostvarili su nov, ubedljivu pobedu u Evrokupu i to u Beogradu nad ekipom Turk Telekoma rezultatom 85:59 (21:12, 20:22, 23:7, 21:18). Najefikasniji u redovima crno-belih bio je Panter sa 19, a pratili su ga Smailagić sa 13, Madar sa… »
"Pa, to je normalno!" Željko Obradović imao poruku za navijače Partizana

"Pa, to je normalno!" Željko Obradović imao poruku za navijače Partizana

Večernje novosti 27.10.2021
FOTO: Arhiva novosti Partizan je u 2. kolu Evrokupa savladao ekipu Turk Telekoma, a odmah posle tog trijumfa, strateg domaćina koji je imao veliku podršku u nekadašnjem "Pioniru", Željko Obradović, istakao je sledeće: - Igrali smo mnogo bolje u… »

Vesti dana »