Povezane vesti

Jeremić za Nova.rs o osipanju stranke i teškim rečima Vladimira Kovačevića

Jeremić za Nova.rs o osipanju stranke i teškim rečima Vladimira Kovačevića

Nova 28.10.2021
Nakon što su Narodnu stranku u danu napustila dva člana Predsedništva, a spekuliše se da su van vidokruga javnosti to učinili još neki članov, lider ove stranke Vuk Jeremić rekao je za Nova.rs da nema nameru da govori loše o ljudima sa kojima se… »
Egzodus iz NS: „Suština problema je u Vuku Jeremiću, u sukobu je s Ponošem“

Egzodus iz NS: „Suština problema je u Vuku Jeremiću, u sukobu je s Ponošem“

Nova 28.10.2021
Obrazovaniji sam od Vuka. On je kopljasto obrazovan, u jednom smeru, a ja imam bedem obrazovanje koje je mnogo šire. Zašto bih onda ja na Vuka Jeremića gledao kao na budućnost Narodne stranke? Kao lidera ga više ne respektujem, moje performanse su… »
"Jeremića ne poštujem kao lidera, obrazovaniji sam od njega": Visoki funkcioneri ns napustili stranku! Borović se vraća…

"Jeremića ne poštujem kao lidera, obrazovaniji sam od njega": Visoki funkcioneri ns napustili stranku! Borović se vraća…

Blic 28.10.2021
Dva člana Predsedništva Narodne stranke napustila su tu organizaciju u jednom danu. Advokat Borivoje Borović ubuduće će se posvetiti advokaturi, dok je predsednik Odbora za privredu i preduzetništvo Vladimir Kovačević nezadovoljan kako Narodna… »
Znatno osipanje članstva narodne stranke: Vuka Jeremića napušta sve veći broj članova

Znatno osipanje članstva narodne stranke: Vuka Jeremića napušta sve veći broj članova

Kurir 28.10.2021
Narodnu stranku Vuka Jeremića u poslednje vreme napušta sve više članova. Poslednji u nizu koji su okrenuli leđa Jeremiću su član Predsedništva stranke - advokat Borivoje Borović, predsednik Odbora za privredu i preduzetništvo Vladimir… »
Vladimir Kovačević: Suština problema je u Vuku Jeremiću

Vladimir Kovačević: Suština problema je u Vuku Jeremiću

Danas 27.10.2021
Suštinski razlog zbog kojeg sam napustio Narodnu stranku je taj što stranka nije prihvatila moje ideje zbog kojih sam i došao u stranku. A to je da dam odgovore na ono što narod očekuje – kako će im sutra zaista biti bolje. Ako pogledate sve ono… »

Vesti dana »