Povezane vesti

Skandal sa misicom danima trese Srbiju: Nakon pokazivanja dvoglavog orla, doneta konačna odluka o daljem takmičenju

Skandal sa misicom danima trese Srbiju: Nakon pokazivanja dvoglavog orla, doneta konačna odluka o daljem takmičenju

Mondo 28.10.2021
Srpska misica uspela je da se opravda od postupaka koji su razljutili Srbiju, te ipak ostaje u daljem takmičenju. Srpska misica uspela je da se opravda od postupaka koji su razljutili Srbiju, te ipak ostaje u daljem takmičenju. Nakon što je odjeknula… »
"Prete mi Albanci!" misica proživljava pakao: Upala sam u njihovu igru uprkos upozorenjima - blokirale su me

"Prete mi Albanci!" misica proživljava pakao: Upala sam u njihovu igru uprkos upozorenjima - blokirale su me

Mondo 28.10.2021
Misice Srbije, Albanije i takozvane države Kosova napravile su pometnju u medijima. Misice Srbije, Albanije i takozvane države Kosova napravile su pometnju u medijima. Fotografije gde poziraju sa prekrštenim rukama koje simbolizuju dvoglavog orla i… »
Nesposobna je da nastavi takmičenje, u bedaku je! Misica koja je pokazala dvoglavog orla se vraća u Srbiju? Ovo je njeno…

Nesposobna je da nastavi takmičenje, u bedaku je! Misica koja je pokazala dvoglavog orla se vraća u Srbiju? Ovo je njeno…

Kurir 28.10.2021
Vensa de Vinča, vlasnica Miss Yu kompanije, istakla je da će srpska misica Valentina Petrović na kraju ipak biti vraćena sa takmičenja, jer je u lošem prihičkom stanju. - Ja sam u jako nezahvalnoj situaciji, jer kao predsednica kompanije moram da… »
Srpska misica ostaje na takmičenju?! Stišava se bura oko dvoglavog orla! Nada se da će joj oprostiti! Ovo je presudilo

Srpska misica ostaje na takmičenju?! Stišava se bura oko dvoglavog orla! Nada se da će joj oprostiti! Ovo je presudilo

Kurir 28.10.2021
Nakon što je odjeknula vest da je srpska predstavnica na Izboru za mis interkontinental Valentina Petrović, zajedno sa predstavnicama Crne Gore, Albanije i tzv. države Kosovo, pokazala dvoglavog orla, javnost je ostala šokirana. Nakon toga Valentina… »

Vesti dana »