Povezane vesti

Upozorenje Kini: Indija testirala raketu dometa od 5.000 kilometara

Upozorenje Kini: Indija testirala raketu dometa od 5.000 kilometara

Vesti online 28.10.2021
Indija je testirala interkontinentalnu balističku raketu sposobnu da nosi nuklearno oružje dometa od 5.000 kilometara, sa ostrva u blizini svoje istočne obale, usred rastućih graničnih tenzija sa Kinom. Uspešno lansiranje u sredu je u skladu sa… »
''Komitu'' Čanka ispituju u novosadskoj policiji: Dobio poziv zbog Cetinja

''Komitu'' Čanka ispituju u novosadskoj policiji: Dobio poziv zbog Cetinja

Pravda 28.10.2021
Lider Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak rekao je da je dobio poziv da se u petak javi novosadskoj policiji po zamolnici crnogorskog Ministarstva unutrašnjih poslova. Čanak je za TV Hepi rekao da ne zna zašto je dobio poziv za saslušanje… »
Nenad Čanak pozvan u novosadsku policiju po zamolnici crnogorskog MUP

Nenad Čanak pozvan u novosadsku policiju po zamolnici crnogorskog MUP

N1 Info 28.10.2021
Lider Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak rekao je da je dobio poziv da se u petak javi novosadskoj policiji po zamolnici crnogorskog Ministarstva unutrašnjih poslova. Čanak je za TV Hepi rekao da ne zna zašto je dobio poziv za saslušanje… »
Čanak dobio poziv da se javi novosadskoj policiji po zamolnici crnogorskog MUP-a

Čanak dobio poziv da se javi novosadskoj policiji po zamolnici crnogorskog MUP-a

Slobodna Evropa 28.10.2021
Lider Lige socijaldemokrata Vojvodine (LSV) Nenad Čanak izjavio je da je dobio poziv da se u petak, 29. oktobra, javi novosadskoj policiji po zamolnici crnogorskog Ministarstva unutrašnjih poslova. Čanak je za Televiziju Hepi rekao da ne zna zašto je… »
Nenad Čanak pozvan u policiju

Nenad Čanak pozvan u policiju

Moj Novi Sad 28.10.2021
Lider LSV-a Nenad Čanak rekao je da je dobio poziv da se sutra javi novosadskoj policiji po zamolnici crnogorskog Ministarstva unutrašnjih poslova. On je za Televiziju Hepi rekao da ne zna zašto je dobio poziv za saslušanje, ali da pretpostavlja da to… »
Čanak pozvan da se javi novosadskoj policiji po zamolnici crnogorskog MUP-a

Čanak pozvan da se javi novosadskoj policiji po zamolnici crnogorskog MUP-a

Nova 28.10.2021
Lider Lige socijaldemokrata Vojvodine (LSV) Nenad Čanak rekao je da je dobio poziv da se sutra javi novosadskoj policiji po zamolnici crnogorskog Ministarstva unutrašnjih poslova. Čanak je za Televiziju Hepi rekao da ne zna zašto je dobio poziv za… »
"Ne znam šta hoće od mene" Nenad Čanak pozvan u policiju!

"Ne znam šta hoće od mene" Nenad Čanak pozvan u policiju!

Srbija danas 28.10.2021
Nenad Čanak, lider LSV-a bio je gost u jutranjem programu na Happy TV. On je branio mladu misicu Valentinu Petrović koja je zajedno sa drugaricama iz Crne Gore i Albanije pokazala znak dvoglavog orla i time izazvala revolt građana Srbije. Čanak je i u… »

Vesti dana »