Povezane vesti

Vučević pozvao Novosađane da se vakcinišu protiv gripa: Verujemo medicini, a ne internet šarlatanima

Vučević pozvao Novosađane da se vakcinišu protiv gripa: Verujemo medicini, a ne internet šarlatanima

Moj Novi Sad 28.10.2021
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević uputio je apel svim građanima da se vakcinišu protiv sezonskog gripa kako bi zaštitili sebe i druge. On je danas na društvenim mrežama objavio da se upravo vakcinisao protiv sezonskog gripa. – Jer znate i… »
Vučević: Misija OEBS u Srbiji uvek bila pouzdan partner Srbije i kontinuirano podržavala reforme

Vučević: Misija OEBS u Srbiji uvek bila pouzdan partner Srbije i kontinuirano podržavala reforme

Kurir 28.10.2021
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević sastao se u Gradskoj kući sa šefom Misije OEBS u Srbiji ambasadorom Janom Bratuom. Gradonačelnik Vučević je istakao intenziviranje aktivnosti resornih gradskih uprava u oblasti zaštite životne sredine i… »
Vučević: Vakcinišite se, verujemo medicini, a ne internet šarlatanima

Vučević: Vakcinišite se, verujemo medicini, a ne internet šarlatanima

RTV 28.10.2021
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević vakcinisao se protiv sezonskog gripa uz poruku "Ne želim svoje telo da izlažem virusima, i da ugrozim svoju porodicu, kad je već nauka dovoljno napredovala da me zaštiti". Imamo dovoljno vakcina… »
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević vakcinisao se protiv gripa

Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević vakcinisao se protiv gripa

Dnevnik 28.10.2021
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević vakcinisao se protiv sezonskog gripa i to je podelio na svom Instagram profilu. „Upravo sam se vakcinisao protiv sezonskog gripa, jer znate i sami, čim pređemo "neke godine", grip ume da nas dobro namuči i… »
Vučević:Ne želim da se izlažem virusima, i da ugrozim svoju porodicu, kad je već nauka dovoljno napredovala da me zaštiti

Vučević:Ne želim da se izlažem virusima, i da ugrozim svoju porodicu, kad je već nauka dovoljno napredovala da me zaštiti

Kurir 28.10.2021
Upravo sam se vakcinisao protiv sezonskog gripa, jer znate i sami, čim pređemo "neke godine", grip ume da nas dobro namuči i uspori, a zna da bude i koban, istakao je gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević. View this post on Instagram A post shared… »

Vesti dana »