Povezane vesti
Preminula tri kovid pacijenta, 90 hospitalizovano
Radio sto plus 28.10.2021
Na bolničkom lečenju na pet odeljenja trenutno je smešteno 90 kovid pacijenata, od kojih je pet na respiratorima, a dva na kiseoničkoj potpori. U Kovid ambulanti Doma zdravlja bilo je 176 pregleda, od kojih su se lekarima sa simptormima ovog virusa prvi… »
Novi Pazar: Na liječenju 90 pacijenata, troje preminulo
Sandžak press 28.10.2021
Prema posljednjim podacima, u protekla 24 časa ljekarima u Kovid ambulanti Doma zdravlja u Novom Pazaru javilo se 176 osoba, od tog broja njih 85 javilo se ljekarima prvi put, zbog simptoma sličnih koronavirusu. Brzim antigenskim testom u ambulanti je… »
Vesti dana »
Pokret za narod i državu Niš: uvrede i šikaniranje crkvenih velikodostojnika Srpske pravoslavne crkve, sramni čin anarhističkog blokaderskog pokreta
Gradski portal 018 pre 57 minutajoš 51 povezana
Skupljeno 54.000 evra za mlade talente! Fondacija "Šaban Šaulić" uručila prve stipendije: "On je gore ponosan"
Telegraf pre 57 minutajoš 34 povezane
Zelenski traži sastanak sa Putinom u Ženevi: "Naložio sam pregovaračkom timu..."
Telegraf pre 37 minutajoš 28 povezanih




