Povezane vesti

"Kad bude podela imovine doći ću da uzmem šta mi pripada" Dejan odbrusio mami i bratu sa kojima je godinama u svađi

"Kad bude podela imovine doći ću da uzmem šta mi pripada" Dejan odbrusio mami i bratu sa kojima je godinama u svađi

Mondo 28.10.2021
Prevareni Dejan Dragojević žestoko je odgovorio na komentare majke i brata sa kojima već dugo nije u kontaktu. Prevareni Dejan Dragojević žestoko je odgovorio na komentare majke i brata sa kojima već dugo nije u kontaktu. Dejan Dragojević prolazi… »
"Gazili su me godinama, a sad bi da me podrže": Dejan o mami i bratu: " Kad bude podela imovine, otići ću da uzmem šta meni…

"Gazili su me godinama, a sad bi da me podrže": Dejan o mami i bratu: " Kad bude podela imovine, otići ću da uzmem šta meni…

Blic 28.10.2021
Dejan Dragojević prolazi kroz pravi pakao u rijalitiju nakon što ga je supruga prevarila pred njegovim očima. Naime, u tim momentima su podršku pružili majka Biljana Dragojević i brat David Dragojević sa kojima nije u dobrim odnosima, a Dejan i… »
To je zatvorena tema Dok ga majka i brat podržavaju, Dejan nastavlja po starom, Đedović ga urnisao: Ona te je rodila, a nju…

To je zatvorena tema Dok ga majka i brat podržavaju, Dejan nastavlja po starom, Đedović ga urnisao: Ona te je rodila, a nju…

Alo 28.10.2021
Neraščišćeni porodični odnosi nikako da se reše. Biljana Dragojević i David Dragojević, brat i majka Dejana Dragojevića, nakon što godinama nisu imali kontakt, podržali su Dejana u najtežem momentu u životu kroz koji trenutno prolazi, jer ga… »
Gazili su me godinama, a sad bi da me podrže! Dejan o Dragojevićima: Neću im oprostiti, tata ne menjaj mišljenje o dalili…

Gazili su me godinama, a sad bi da me podrže! Dejan o Dragojevićima: Neću im oprostiti, tata ne menjaj mišljenje o dalili…

Kurir 28.10.2021
Dejan Dragojević otkrio da li se nešto promenilo u njegovim osećanjima i odnosu prema majci i bratu, otkad ga je žena javno prevarila. - Hipotetički, da znaš da te majka i David podržavaju, da li bi bio spreman da im oprostiš? - glasilo je… »

Vesti dana »