Povezane vesti

Poljaci šalju "leoparde" na granicu! Lukašenko se odmah oglasio - "Imamo i mi šta da rasporedimo, a Rusi pogotovo!"

Poljaci šalju "leoparde" na granicu! Lukašenko se odmah oglasio - "Imamo i mi šta da rasporedimo, a Rusi pogotovo!"

Večernje novosti 28.10.2021
Foto: EPA-EFE/DAVID HECKER/Shamil Zhumatov/Pool Photo via AP/Vikipedija - Poljaci će se na našim granicama boriti protiv migranata tenkovima "Leopard"! Kako ćete se boriti tenkovima protiv civila - ne znam. Oni samo traže bilo kakav izgovor da… »
Poljaci šalju "leoparde" na granicu! Lukašenko se odmah oglasio: Imamo i mi šta da rasporedimo, a Rusi pogotovo

Poljaci šalju "leoparde" na granicu! Lukašenko se odmah oglasio: Imamo i mi šta da rasporedimo, a Rusi pogotovo

Pravda 28.10.2021
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko je izjavio da će Belorusija oštro reagovati u slučaju gomilanja stranih trupa na zapadnim granicama zemlje. - Poljaci će se na našim granicama boriti protiv migranata tenkovima "Leopard"! Kako ćete se… »
"Kako se boriti tenkovima protiv civila, ne znam": Lukašenko upozorio da će Belorusija oštro reagovati na strane trupe

"Kako se boriti tenkovima protiv civila, ne znam": Lukašenko upozorio da će Belorusija oštro reagovati na strane trupe

Blic 28.10.2021
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da će Minsk oštro reagovati na pokušaje gomilanja stranih trupa na zapadne granice zemlje. -Poljaci na granici sa Belorusijom boriće se protiv ilegalne migracije tenkovima "Leopard". Verovatno će… »

Vesti dana »