Povezane vesti

Hrvatski grad otkazao Šerbedžijin koncert zbog „žrtava Vukovara“, glumac reagovao

Hrvatski grad otkazao Šerbedžijin koncert zbog „žrtava Vukovara“, glumac reagovao

Sputnik 28.10.2021
Glumac i muzičar Rade Šerbedžija trebalo je da održi koncert u Vinkovcima, 15. novembra, međutim, nastup je otkazan „zbog osetljivosti tematskih manifestacija te nedelje“, kako su objasnili nadležni. Gradonačelnik Vinkovaca Ivan Bosančić… »
Nema koncerta zbog Vukovara: Na zahtev gradonačelnika Vinkovaca odložen nastup Radeta Šerbedžije

Nema koncerta zbog Vukovara: Na zahtev gradonačelnika Vinkovaca odložen nastup Radeta Šerbedžije

Večernje novosti 28.10.2021
Foto ATA Images Razlog je intervencija gradonačelnika Vinkovaca Ivana Bosančića iz HDZ-a, koji smatra da datum koncerta "nije bio odgovarajući". - Organizator Filmskog festivala glumca jedini je bio u direktnoj komunikaciji, niko ispred grada… »
Koncert Šerbedžije otkazan u Vinkovcima: "Bliži se godišnjica borbi u Vukovaru, svi se boje politike"

Koncert Šerbedžije otkazan u Vinkovcima: "Bliži se godišnjica borbi u Vukovaru, svi se boje politike"

Telegraf 28.10.2021
"Danas su me organizatori zvali i molili me da koncert održim u decembru... I ja ću to naravno učiniti. Ali ne zbog njih, nego zbog Vinkovčana koji žele doći na moj koncert", napisao je Rade. Rade Šerbedžija podigao je pravu buru na svojoj Fejsbuk… »

Vesti dana »