Povezane vesti
Republika Srbija pokazala da može da odgovori na nuklearni akcident – vežba ConvEx-3 (2021)
RTV 28.10.2021
BEOGRAD - Direktorat za radijacionu i nuklearnu sigurnost i bezbednost Srbije, zajedno sa MUP Sektorom za vanredne situacije i laboratorijama ovlašćenim za pojedina ispitivanja u okviru monitoringa, učestvovali su u međunarodnoj vežbi ConvEx-3 (2021), u… »
Međunarodna vežba ConvEx-3: Srbija pokazala da može da odgovori na nuklearni akcident
Kurir 28.10.2021
BEOGRAD - Direktorat za radijacionu i nuklearnu sigurnost i bezbednost Srbije (SRBATOM), je zajedno sa Sektorom za vanredne situacije i laboratorijama ovlašćenim za pojedina ispitivanja u okviru monitoringa, učestvovo na međunarodnoj vežbi… »
SRBATOM: Srbija pokazala da može da odgovori na nuklearni akcident
Nova 28.10.2021
Direktorat za radijacionu i nuklearnu sigurnost i bezbednost Srbije (SRBATOM), zajedno sa MUP Sektorom za vanredne situacije i laboratorijama ovlašćenim za pojedina ispitivanja u okviru monitoringa, učestvovali su u međunarodnoj vežbi ConvEx-3 (2021), u… »
Vesti dana »

Kragujevac: Vremenska prognoza za predstojeći vikend (od 12. do 14. septembra)
Pressek pre 1 satjoš 17 povezanih

Telo Čarlija Kirka prebačeno u Finiks, svemu prisustvovao Vens Potresne scene sa piste, udovica ubijenog aktiviste jedva stoji na nogama (foto)
Alo pre 4 minutajoš 16 povezanih

Bivši predsednik Brazila Bolsonaro osuđen na 27 godina zatvora zbog 'planiranja vojnog puča'
BBC News pre 1 satjoš 14 povezanih

Varšava zatvorila sve granične prelaze sa Belorusijom; Tramp: Upad dronova u Poljsku mogao bi biti greška
RTS pre 34 minutajoš 12 povezanih