Povezane vesti

Javnost mi se rugala kako sam propala i preživljavam! Bivša voditeljka prodavala haljine na Fejsbuku, a evo šta sada kaže o…

Javnost mi se rugala kako sam propala i preživljavam! Bivša voditeljka prodavala haljine na Fejsbuku, a evo šta sada kaže o…

Kurir 28.10.2021
Nekadašnja voditeljka Olja Crnogorac pre nekoliko godina povukla se iz javnog života i započela novi biznis, a sada je otvorila dušu o svom životu. - Radila sam na televiziji dugi niz godina. Dešavalo mi se da u svakoj emisiji sponzori reklamiraju… »
Javnost mi se rugala kako sam propala! Bivša voditeljka otkrila kako je uspela u biznisu - Olja sada ima svoju fabriku

Javnost mi se rugala kako sam propala! Bivša voditeljka otkrila kako je uspela u biznisu - Olja sada ima svoju fabriku

Mondo 28.10.2021
Istakla da su i drugi posle nje krenuli istim putem. Istakla da su i drugi posle nje krenuli istim putem. Olju Crnogorac javnost je upoznala kao manekenku i voditeljku koja je svojim oblinama sve očarala, a onda je odlučila da promeni profesiju. Ona je… »
Trnovit put do uspeha: Nekadašnja voditeljka javno ispričala kako je uspela u biznisu: "Javnost mi se rugala..."

Trnovit put do uspeha: Nekadašnja voditeljka javno ispričala kako je uspela u biznisu: "Javnost mi se rugala..."

Blic 28.10.2021
Nekadašnja voditeljka Olja Crnogorac pre nekoliko godina uplovila je u dizajnerske vode u kojima vredno radi. U proteklom periodu uspela je pozicionira svoj brend na tržištu tako da ga devojke obožavaju. U prvom trenutku mnogi nisu verovali da će… »

Vesti dana »