Povezane vesti

Vučić: Čekamo odgovor EU na izjavu da Ustav Kosova neće biti menjan zbog ZSO

Vučić: Čekamo odgovor EU na izjavu da Ustav Kosova neće biti menjan zbog ZSO

Slobodna Evropa 29.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je 29. oktobra da Srbija čeka odgovor Evropske unije na izjavu kosovske predsednice Vjose Osmani, koja je rekla da Ustav Kosova neće biti menjan zbog formiranja Zajednice srpskih opština (ZSO). "Mislim da je… »
Korona presek: Najnovije informacije o epidemiološkoj situaciji u Srbiji

Korona presek: Najnovije informacije o epidemiološkoj situaciji u Srbiji

Večernje novosti 29.10.2021
Foto: V.N. Bitku sa koronom je izgubilo 65 pacijenata. Ukupno su testirane 22.574 osobe. Na respiratorima u bolnicama se nalazi 277 pacijenata. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da nam poslednjih dana padaju brojevi zaraženih. - Posebno… »
Predsednik najavio: Vakcinisaću se sutra ili u sredu

Predsednik najavio: Vakcinisaću se sutra ili u sredu

Večernje novosti 29.10.2021
Foto: Tanjug - Ako idem u Glazgov, onda ću u sredu. Danas sam radio PCR - rekao je Vučić i dodao: - Ne znam ko nije vakcinisan u Vladi Srbije, ali smatram to izuzetnom neodgovornošću prema građanima. Iskreno mislim da budete član Vlade, kao i da… »
Broj zaraženih pada peti dan zaredom: Vučić saopštio ohrabrujuće vesti

Broj zaraženih pada peti dan zaredom: Vučić saopštio ohrabrujuće vesti

Večernje novosti 29.10.2021
Foto Z. Jovanović - Kad dođe do bolnice, onda spasavajte nas. Tako to ide u životu, tako to ide uvek, što bi ovo bio izuzetak. Ali da budete lekar, a da ne primite vakcinu, to je takav stepen neodgovornosti. Kad ti lekari umru od korone, zapitate se… »
Vučić: Neprihvatljivo da neko bude član Vlade ili lekar, a da ne primi vakcinu

Vučić: Neprihvatljivo da neko bude član Vlade ili lekar, a da ne primi vakcinu

N1 Info 29.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će se vakcinisati protiv koronavirusa trećom dozom u subotu ili u sredu i dodao da smatra ogromnom neodgovornošću da neko ko je član Vlade Srbije ili radi kao lekar bude nevakcinisan. „Ja ne znam… »
Vučić: Treću vakcinu primam u subotu ili u sredu na BG sajmu

Vučić: Treću vakcinu primam u subotu ili u sredu na BG sajmu

Dnevnik 29.10.2021
BEOGRAD: Predsednik Aleksandar Vučić najavio je da će treću dozu vakcine primiti sutra ili u sredu. "Vakcinisaću se sutra ili u sredu, ako idem u Glazgov (na samit o klimatskim promenama) vakcinisaću se u sredu, danas sma radio pcr test, tako da… »
Vakcinisaću se sutra ili u sredu na Sajmu: Predsednik rekao kad i gde prima 3. dozu! Brojke nam padaju 5. Dan zaredom

Vakcinisaću se sutra ili u sredu na Sajmu: Predsednik rekao kad i gde prima 3. dozu! Brojke nam padaju 5. Dan zaredom

Kurir 29.10.2021
BEOGRAD - Vakcinisaću se ili sutra ili u sredu u zavisnosti od toga da li putujem u Glazgov ili ne. Radio sam danas PCR i radiću sutra a ako budem išao u Glazgov vakcinisaću se u sredu i to na Sajmu - rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Vučić: Neodgovorno je da neko bude lekar ili član Vlade a da nije vakcinisan

Vučić: Neodgovorno je da neko bude lekar ili član Vlade a da nije vakcinisan

Sandžak haber 29.10.2021
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će se vakcinisati protiv korona virusa trećom dozom u subotu ili u sredu i dodao da smatra ogromnom neodgovornošću da neko ko je član Vlade Srbije ili radi kao lekar bude… »
"Jako neodgovorno prema građanima" Vučić osudio sve koji se nisu vakcinisali, evo kada i gde će predsednik primiti treću…

"Jako neodgovorno prema građanima" Vučić osudio sve koji se nisu vakcinisali, evo kada i gde će predsednik primiti treću…

Srbija danas 29.10.2021
Predsednik Srbije navodi da nam već peto jutro zaredom padaju brojevi zaraženih koronom. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da će sutra ili u sredu da primi treću buster dozu protiv koronavirusa. Ukoliko idem u Glazgov onda ću… »
Vučić obećao da će primiti treću dozu: Ili ću sutra ili u sredu

Vučić obećao da će primiti treću dozu: Ili ću sutra ili u sredu

Nova 29.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da će sutra ili u sredu da primi treću buster dozu protiv koronavirusa. Ukoliko idem u Glazgov onda ću vakcinu primiti u sredu, ako ne onda ću sutra na Beogradskom sajmu, rekao je Aleksandar Vučić… »
Vučić: Neodgovorno je da neko bude lekar ili član Vlade a da nije vakcinisan

Vučić: Neodgovorno je da neko bude lekar ili član Vlade a da nije vakcinisan

Danas 29.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će se vakcinisati protiv korona virusa trećom dozom u subotu ili u sredu i dodao da smatra ogromnom neodgovornošću da neko ko je član Vlade Srbije ili radi kao lekar bude nevakcinisan. „Ja ne… »
"Peto jutro zaredom padaju brojke": Vučić o zaraženima od korone, otkriva i da li će se vakcinisati trećom dozom

"Peto jutro zaredom padaju brojke": Vučić o zaraženima od korone, otkriva i da li će se vakcinisati trećom dozom

Blic 29.10.2021
Vakcinisaću se sutra ili u sredu, danas sam radio PCR, sutra ću opet, i to će verovatno biti na Beogradskom sajmu, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Upitan za komentare da pojedinci iz vlade Srbije nisu vakcinisani, on navodi da to smatra… »

Vesti dana »