Povezane vesti

Šta hoće? Da pobiju i proteraju Srbe? Vučić jasno poručio Vjosi Osmani - Srbija je odgovorna

Šta hoće? Da pobiju i proteraju Srbe? Vučić jasno poručio Vjosi Osmani - Srbija je odgovorna

Večernje novosti 29.10.2021
Foto: Ministarstvo odbrane Republike Srbije/Printscreen Vučić je na pitanje o formiranju ZSO rekao da je to pitanje za Evropu i da će Srbija čekati odgovor. - Nećemo ni mi u tom delu da menjamo Ustav i šta će onda? Da pobiju i proteraju Srbe… »
Predsednik o situaciji u BiH: Uvek sam spreman na razgovore i nije bitno gde ću razgovarati

Predsednik o situaciji u BiH: Uvek sam spreman na razgovore i nije bitno gde ću razgovarati

Večernje novosti 29.10.2021
Foto: Tanjug Vučić je to rekao odgovarajući na pitanje novinara da komentariše izjavu lidera SDA Bakira Izetbegovića, koji je prvo rekao da će doći u Beograd i da mu zbog toga neće pasti kruna s glave, a potom se predomislio i izjavio da je… »
Vučić: Razumeli smo poruku Prištine o ZSO, čekaćemo odgovor Evropske unije

Vučić: Razumeli smo poruku Prištine o ZSO, čekaćemo odgovor Evropske unije

RTS 29.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da odbijanje Prištine da ispuni ono što je dogovoreno Briselskim sporazumom i bahatost tamošnjih političara više govori o njima nego o Beogradu. Odgovor na njihovo odbijanje da formiraju Zajednicu… »
Predsednik Srbije: Čekamo odgovor EU na izjavu Osmanijeve da ustav tzv. Kosova neće biti menjan zbog ZSO

Predsednik Srbije: Čekamo odgovor EU na izjavu Osmanijeve da ustav tzv. Kosova neće biti menjan zbog ZSO

Kurir 29.10.2021
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbija čeka odgovor Evropske unije na izjavu kosovske predsednice Vjose Osmani, koja je rekla da tzv ustav Kosova neće biti menjan zbog formiranja Zajednice srpskih opština (ZSO)… »
Vučić: Spremni smo za razgovor o BiH, gdje god i kad god

Vučić: Spremni smo za razgovor o BiH, gdje god i kad god

Al Jazeera 29.10.2021
Predsjednik Srbije komentirao je promjenu odluke lidera SDA Bakira Izetbegovića o dolasku u Beograd. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je, kada je interes Srba u pitanju, a posebno o odnosima Bošnjaka i Srba, spreman na razgovor… »

Vesti dana »