Povezane vesti

Partizanovi čačani opet u rodnom gradu: Željko gostuje posle 4 godine, Aleksa u srcu nosi Borac!

Partizanovi čačani opet u rodnom gradu: Željko gostuje posle 4 godine, Aleksa u srcu nosi Borac!

Mondo 29.10.2021
Crno-beli u subotu putuju na megdan Borcu, po šestu uzastopnu pobedu u novoj sezoni ABA lige. Crno-beli u subotu putuju na megdan Borcu, po šestu uzastopnu pobedu u novoj sezoni ABA lige. Partizan je bez poraza na početku nove sezone, a Željka… »
‘Moguće je pobediti ih!’: Argentinac veruje u iznenađenje protiv Partizana – ‘Uz navijače do uspeha!’

‘Moguće je pobediti ih!’: Argentinac veruje u iznenađenje protiv Partizana – ‘Uz navijače do uspeha!’

Hot sport 29.10.2021
Naredno kolo ABA lige donosi više interesantnih utakmica, a jedna od njih odigraće se u Čačku. Borac, kraj Morave, dočekuje Partizan. Beograđani su u seriji od sedam trijumfa, poslednji nad Turk Telekomom, a seriju su započeli u Zadru. Borac ima… »
Marinović: Da mi je neko rekao da Željko vodi tim u Čačku, smejao bih se

Marinović: Da mi je neko rekao da Željko vodi tim u Čačku, smejao bih se

Nova 29.10.2021
Ovog vikenda košarkaši Borca imaće najveći izazov u sezoni, u 6. kolu ABA lige dočekuju Partizan. Biće to veliki izazov za Marka Marinovića, koji je ove sezone iznenadio Mornar i pobedio Megu. Ipak, sada ga čeka najozbiljniji izazov, protiv lidera… »
Obradović „zna dosta o Borcu“, nije jedini u Partizanu kog „drmaju“ emocije

Obradović „zna dosta o Borcu“, nije jedini u Partizanu kog „drmaju“ emocije

Nova 29.10.2021
Trener košarkasa Partizana Željko Obradović spreman je za povratak u Čačak, u kom gostuje Borcu u 6. kolu ABA lige. Crno-beli će u subotu u šestom kolu ABA lige gostovati u legendarnoj čačanskoj dvorani kraj Morave domaćem Borcu od 19 sati… »
Obradović spreman za gostovanje u Čačku: Znamo dosta o Borcu

Obradović spreman za gostovanje u Čačku: Znamo dosta o Borcu

N1 Info 29.10.2021
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović ističe da dosta zna o ekipi Borca, te da je njegov tim spreman za meč u dvorani kraj Morave. Crno-beli će u šestom kolu gostovati Borcu. Partizan ima maksimalan učinak u regionalnom takmičenju, dok je… »
Očekuje nas spektakl u Čačku – vraća se Željko: Pred megdan sa Partizanom trener Borca oduševio izjavom – ‘Da mi je…

Očekuje nas spektakl u Čačku – vraća se Željko: Pred megdan sa Partizanom trener Borca oduševio izjavom – ‘Da mi je…

Hot sport 29.10.2021
Ovog vikenda košarkaši Borca imaće najveći izazov u dosadašnjem delu sezone. Naime, u okviru 6. kola ABA lige u dvoranu kraj Morave stiže Partizan, ekipa koju sa klupe predvodi Željko Obradović, najtrofejniji stručnjak Starog kontinenta. Nema… »
Žoc se sprema za dolazak u Čačak: Moramo da budemo jaki u odbrani

Žoc se sprema za dolazak u Čačak: Moramo da budemo jaki u odbrani

Mozzart sport 29.10.2021
Aleksa Avramović se našalio uoči dolaska u rodni grad. Trener košarkaša Partizana Željko Obradović veruje da je njegova ekipa dobro pripremljena za utakmicu sa Borcem iz Čačka u okviru šestog kola ABA lige. Crno-beli će pokušati da nastave… »
Umorna Zvezda protiv uvek nezgodne Mege, Partizan na prošlogodišnjeg dužnika

Umorna Zvezda protiv uvek nezgodne Mege, Partizan na prošlogodišnjeg dužnika

Sportske.net 29.10.2021
U subotu 30. oktobra, počinje šesto kolo AdmiralBet ABA lige, koje će nam doneti nekoliko zanimljivih duela. Prvi na listi je onaj između čačanskog Borca i Partizana. Možda se mnogi pitaju zbog čega će ovo biti zanimljiva utakmica, imajući u… »
Žoc se vraća u svoj Čačak, a trener Borca je oduševio izjavom pred meč sa Partizanom: Da mi je neko rekao to, odmah bih…

Žoc se vraća u svoj Čačak, a trener Borca je oduševio izjavom pred meč sa Partizanom: Da mi je neko rekao to, odmah bih…

Sportal blic 29.10.2021
Ovog vikenda košarkaši imaće najveći izazov u dosadašnjem delu sezone. Njima u okviru 6. kola ABA lige u dvoranu kraj Morave stiže , ekipa koju sa klupe predvodi , najtrofejniji stručnjak "starog kontinenta". Moraće puleni da se potrude kako bi na… »
Obradović se vraća u rodni grad sa Partizanom, Čačani odredili nestvarno visoku cenu karte

Obradović se vraća u rodni grad sa Partizanom, Čačani odredili nestvarno visoku cenu karte

Vesti online 29.10.2021
Košarkaši Borca u subotu od 19 sati dočekuju Partizan u šestom kolu ABA lige, a ono što je brojne navijače neprijatno iznenadilo jeste cena karte. Naime, trofejni trener Željko Obradović posle trideset godina vratio se među crno-bele, sakojima… »

Vesti dana »