Povezane vesti

Šokantna izjava brazilca: Nejmar odgovorio kritičarima!

Šokantna izjava brazilca: Nejmar odgovorio kritičarima!

Večernje novosti 29.10.2021
Tanjug/AP Bivši as Barselone ne krije da voli dobar provod, lepe devojke i piće, ali je svejedno njegova izjava pomalo iznenadila javnost. – Izlazim u provod kad mogu. Kad je moguće, odnosno kada znam da sutra nemam trening. Neću sa time da… »
Nejmar doživeo žestoke kritike zbog ovih slika sa mbapeom, a onda je pobesneo i odlučio se za kontraudarac: Šta je…

Nejmar doživeo žestoke kritike zbog ovih slika sa mbapeom, a onda je pobesneo i odlučio se za kontraudarac: Šta je…

Sportal blic 29.10.2021
Brazilska fudbalska zvezda nalazi se često u žiži javnosti zbog stvari koje nemaju veze sa fudbalom, a tako je bilo i ovog puta kada su isplivale nove fotografije iz provoda. Napadač poznat je kao neko ko voli dobar provod, pa ga s toga bije glas da… »
‘Volim noćni život’: Nejmara napadaju zbog provoda, Brazilac odgovorio na kritike – ‘Šta radim van terena je moja…

‘Volim noćni život’: Nejmara napadaju zbog provoda, Brazilac odgovorio na kritike – ‘Šta radim van terena je moja…

Hot sport 29.10.2021
Jedan od najboljih igrača današnjice progovorio je o stvarima, koje mu mnogi spočitavaju. Nejmar poslednjih sezona igra na vrhunskom nivou, ali mnogi veruju da bi bio i bolji, da se malo više posveti sportskom načinu života. Često mu spočitavaju… »
Nejmar: Izlazim samo kad sutradan nemam trening

Nejmar: Izlazim samo kad sutradan nemam trening

Danas 29.10.2021
Nejmar, osim što je vrhunski fudbaler, sportista je koji važi za popriličnog hedonistu. Poznate su njegove „navike“ da svake godine ima zdravstvene tegobe u periodu kada je čuveni karneval u Riju. Neko je ko često i sam pravi kućne žurke… »
Nejmar o noćnom provodu: Izlazim kad sutra ne treniram, da ne pazim ne bih trajao 12 godina

Nejmar o noćnom provodu: Izlazim kad sutra ne treniram, da ne pazim ne bih trajao 12 godina

Mozzart sport 29.10.2021
Stalne priče o nesportskom životu van terena počele su da nerviraju asa Pari Sen Žermena. Slične priče prate skoro svakog fudbalera iz Brazila. U najfudbalskijoj zemlji sveta znaju lopte, ali znaju i kako da se provode. Nejmar nije izuzetak. I nije… »

Vesti dana »