Povezane vesti

Bila bih srećna da ćerki kažem: Ovo je ulica s imenom tvog tate - Supruga Nebojše Glogovca ponosna na prezime koje nosi

Bila bih srećna da ćerki kažem: Ovo je ulica s imenom tvog tate - Supruga Nebojše Glogovca ponosna na prezime koje nosi

Mondo 29.10.2021
Milica Glogovac kaže da je prezime koje nosi i odgovornost i ljubav. Milica Glogovac kaže da je prezime koje nosi i odgovornost i ljubav. Supruga pokojnog Nebojše Glogovca, Milica, veoma je ponosna na prezime koje nosi, kao i na svoju ćerku Sunčicu… »
Udovica nebojše glogovca otvorila dušu! Bila bih srećna da ćerki kažem: Ovo je ulica koja nosi ime tvog tate!

Udovica nebojše glogovca otvorila dušu! Bila bih srećna da ćerki kažem: Ovo je ulica koja nosi ime tvog tate!

Kurir 29.10.2021
Milica Glogovac govorila je o svom pokojnom suprugu, glumcu Nebojši Glogovcu i ćerkici Sunčici. - Jako sam ponosna na prezime koje nosim. Ono je i odgovornost i ljubav. Ja sam inače Crnogorka, rođena na Cetinju i to uvek s ponosom ističem, a ovde se… »
Ispovest supruge Nebojše Glogovca: Bila bih srećna da ćerki kažem: "Ovo je ulica koja nosi me tvog tate"!

Ispovest supruge Nebojše Glogovca: Bila bih srećna da ćerki kažem: "Ovo je ulica koja nosi me tvog tate"!

Alo 29.10.2021
Otvorila je dušu i ispričala sve o sebi i životu pre i posle njega. Supruga pokojnog glumca Nebojše Glogovca, Milica, govorila je prilikom gostovanja u emisiji "Kec na jedanaest" o njemu, ćerkici Sunčici, ali i o svim važnim i zanimljivim stvarima… »

Vesti dana »