Povezane vesti
Vil Ferel odbio 29 miliona dolara da snimi nastavak hit filma: Otkrio i razlog
Nova 29.10.2021
Skoro dve decenije nakon što je glumio voljenog Badija Vilenjaka u prazničnoj hit komediji "Vilenjak" ("Elf") iz 2003. godine, glumac Vil Ferel je objasnio zašto je odbio da snimi nastavak, uprkos ogromnom honoraru. Film, u kojem su glumili i Džejms… »
Vil Ferel otkrio zašto je odbio 29 miliona dolara da snimi nastavak hit filma
Telegraf 29.10.2021
Nije sve u parama. Skoro 20 godina nakon što je glumio voljenog Badija Vilenjaka u hit prazničnoj komediji "Vilenjak" ("Elf") iz 2003. godine, glumac Vil Ferel je objasnio zašto je odbio da snimi nastavak. Film, u kojem su glumili i Džejms Kan, Bob… »
Vesti dana »

Prosvetari, studenti i deo radnika RTS-a protestovali ispred zgrade Javnog servisa, širom Srbije tišina i odavanje pošte za stradale u padu nadstrešnice
RTV pre 8 minutajoš 22 povezane

Žandarm tvrdi za Danas: Više „zvučnih topova“ bilo raspoređeno u subotu na protestu
Jug press pre 4 satijoš 12 povezanih

Selektor Srbije utučen posle velike pobede: “Kad sam čuo da je moj saigrač Andrija Delibašić preminuo…”
Telegraf pre 26 minutajoš 42 povezane