Povezane vesti
Preminuo Miloš Marković, novinar i urednik RTS-a u penziji
RTS 29.10.2021
Dugogodišnji novinar i urednik Televizije Beograd Miloš Marković preminuo je u 74. godini. Miloš Marković je rođen u Vojvodini, a detinjstvo je proveo u Hercegovini. Studije književnosti završio je u Sarajevu. U tom gradu je dobio i prvi televizijski… »
Preminuo poznati novinar i urednik RTS Miloš Marković
Telegraf 29.10.2021
Vreme i mesto sahrane biće naknadno objavljeni. Dugogodišnji novinar i urednik Televizije Beograd Miloš Marković preminuo je u 74. godini. Marković je rođen u Vojvodini, a detinjstvo je proveo u Hercegovini, prenosi RTS. Studije književnosti završio je u… »
Preminuo novinar i urednik TV Beograd Miloš Marković
Nova 29.10.2021
Dugogodišnji novinar i urednik Televizije Beograd Miloš Marković preminuo je u 74. godini, javio je večeras RTS. Miloš Marković je rođen u Vojvodini, a detinjstvo je proveo u Hercegovini. Studije književnosti završio je u Sarajevu. U tom gradu je dobio i… »
Vesti dana »

Svi detalji o povoljnim kreditima! Evo šta NBS traži od banaka i koliko će novca građani moći da podignu
Kurir pre 2 satajoš 33 povezane

Rhmz objavio najnoviju prognozu Evo kakva nas temperatura očekuje do kraja nedelje
Alo pre 4 satijoš 23 povezane