Povezane vesti

Žestoka svađa Dalile i Cara trese belu kuću! Dragojevićka jecala, pa pretila i psovala, a na kraju donela šok odluku…

Žestoka svađa Dalile i Cara trese belu kuću! Dragojevićka jecala, pa pretila i psovala, a na kraju donela šok odluku…

Kurir 30.10.2021
Rano jutros u sobi za izolaciju došlo je do drame između Dalile Dragojević i Filipa Cara, a sve zbog njegovih izgovorenih reči. - Nakon 4 dana razbijaš stakla sa mnom, šta bi tek nakon 4 godine... Šta bi uradila da prekinem u kući sa tobom i da me… »
Evo kako Je izgledala brutalna svađa dalile i cara pre pomirenja: Filip urlao na Dragojevićku i psovao, a onda i raskinuo sa…

Evo kako Je izgledala brutalna svađa dalile i cara pre pomirenja: Filip urlao na Dragojevićku i psovao, a onda i raskinuo sa…

Kurir 30.10.2021
Dalila Dragojević i Filip Car pre akcije u izolaciji ušli su u žestoku svađu za vreme reklama, jer su pokušali da reše sukobe koji su nastali posle emisije "gledanje snimaka". - Pored svih probla ti zameraš što sam pitao za žvaku? - pitao je Car… »
"Je: L' se plašiš Boga, zlobo?" Milica Kemez osula drvlje i kamenje po Dalili Dragojević! "Ona je monstrum"

"Je: L' se plašiš Boga, zlobo?" Milica Kemez osula drvlje i kamenje po Dalili Dragojević! "Ona je monstrum"

Blic 29.10.2021
Dalili Dragojević večeras je pozlilo nakon što je Filip Car raskinuo sa njom, dok o njenim potezima u "Zadruzi" već nedeljama ne prestaje da se priča. Milica Kemez, nekadašnja učesnica ovog rijalitija, imala je šta da istakne o njoj, pa se… »
Dejan Dragojević pokušao da pobegne iz Zadruge: Agonija ne prestaje! Slomio se kad je saznao šta se desilo sa njegovom…

Dejan Dragojević pokušao da pobegne iz Zadruge: Agonija ne prestaje! Slomio se kad je saznao šta se desilo sa njegovom…

Blic 29.10.2021
Nakon što je saznao da se njegovoj još uvek zakonitoj supruzi Dalili Dragojević slošilo, Dejan Dragojević pokušao je da pobegne iz "Zadruge", i to kroz prozor spavaće sobe. Naime, on je ušao u sobu i krenuo da preskoči kroz prozor, ali nije uspeo… »
Car raskinuo sa Dalilom: Preokret! Dragojevićka ostala i bez muža i bez ljubavnika, a onda je pala u nesvest i izvedena iz…

Car raskinuo sa Dalilom: Preokret! Dragojevićka ostala i bez muža i bez ljubavnika, a onda je pala u nesvest i izvedena iz…

Blic 29.10.2021
Filip Car ušao je u još jedan u nizu sukoba sa Dalilom Dragojević nakon što je ona doživela nervni slom. On je ušao u izolaciju i držao monolog, a ona nije želela da ga sluša. - Izađi sa množinom odmah - odbrusila je Dalila. - Ja sam sa… »

Vesti dana »