Povezane vesti

Irina o prvom poslu, razvodu od poznatog muža i koroni: Voditeljka otkrila - "Sve smo bile trudne u isto vreme"

Irina o prvom poslu, razvodu od poznatog muža i koroni: Voditeljka otkrila - "Sve smo bile trudne u isto vreme"

Mondo 30.10.2021
Irina Vukotić je već 20 godina na televiziji. Irina Vukotić je već 20 godina na televiziji Voditeljka Irina Vukotić uskoro slavi 20 godina rada pred kamerama, a brojni gledaoci je pamte po emisiji "Sve za ljubav" koju je vodila sa Milanom Kalinićem… »
Irina Vukotić iskreno o razvodu, ćerki i borbi sa korona virusom: A evo šta mora da poseduje muškarac da bi osvojio njeno…

Irina Vukotić iskreno o razvodu, ćerki i borbi sa korona virusom: A evo šta mora da poseduje muškarac da bi osvojio njeno…

Kurir 30.10.2021
Voditeljka Irina Vukotić uskoro slavi 20 godina rada pred kamerama, a nakon što smo joj uputili čestitke na uspešnoj karijeri, otkrila je šta bi sebe posavetovala da može da se vrati u prošlost. - Hvala na čestitkama iako mi nestvarno zvuči ta… »
O ćerki, razvodu, vakcini protiv korone i partneru: Voditeljka Pinkovog jutarnjeg otvorila dušu: "Šta će mi muškarac koji…

O ćerki, razvodu, vakcini protiv korone i partneru: Voditeljka Pinkovog jutarnjeg otvorila dušu: "Šta će mi muškarac koji…

Blic 30.10.2021
Voditeljka nikada nije volela da priča o svojoj intimi, a kako nam kaže, ljubav je njen najveći pokretač. Posvećena je ćerki, i dok uskoro slavi dve decenije rada na televiziji, kroz osmeh se priseća da je i trudna radila. Voditeljka emisije… »

Vesti dana »