Povezane vesti

Nataša Bekvalac prošla kroz tešku apstinencijalnu krizu zbog odvikavanja od cigareta

Nataša Bekvalac prošla kroz tešku apstinencijalnu krizu zbog odvikavanja od cigareta

Vesti online 30.10.2021
Pevačica Nataša Bekvalac pre više dva meseca donela je čvrstu odluku da ostavi cigarete, a tokom perioda odvikavanja, kako je navela, prolazila je kroz veliku agoniju. Naime, Nataša je u jednom trenutku odvikavanja utehu videla samo u hrani, te je… »
"Na vagi sam videla brojku koju sam imala na porođaju" Nataša o višku kilograma: "Prolazila sam kroz faze potpunog ludila"

"Na vagi sam videla brojku koju sam imala na porođaju" Nataša o višku kilograma: "Prolazila sam kroz faze potpunog ludila"

Blic 30.10.2021
Pevačica Nataša Bekvalac pre dva i po meseca ostavila je cigarete, ali se nakon toga, kako kaže, suočila sa viškom kilograma. Nataša je ponosna na sebe što je uspela da se reši dugogodišnjeg poroka, ali je, kako je istakla, prolazila kroz razne… »
Dostigla sam kilažu iz trudnoće: Nataša Bekvalac iskreno o borbi sa porokom (foto)

Dostigla sam kilažu iz trudnoće: Nataša Bekvalac iskreno o borbi sa porokom (foto)

Večernje novosti 29.10.2021
Foto ATA Images Naime, Nataša je redovno delila sa pratiocima kako podnosi odvikavanje i sa čime se suočava, a sada je otkrila da je dobila i par kilograma viška i da je dostigla trudničku kilažu. Brzo nakon toga, bacila se na skidanje kilograma… »

Vesti dana »