Povezane vesti

"Rekla mi je da je trudna usred nastupa": Topalko je sa 19 godina upoznao suprugu, otkrio sve detalje o ljubavnoj priči

"Rekla mi je da je trudna usred nastupa": Topalko je sa 19 godina upoznao suprugu, otkrio sve detalje o ljubavnoj priči

Blic 30.10.2021
Milana Topalovića Topalka, se proslavio učešćem u muzičkom takmičenju “Zvezde Granda”, a duže od dve decenije uživa u braku sa suprugom Vesnom sa kojom ima i ćerku Helenu. Pevač nikada nije bio skandal majstor, a detalje iz privatnog života… »
Imao sam 19 godina, nije htela ni da priča sa mnom! Topalko o ljubavi s Vesnom - "Rekla mi da je trudna usred nastupa!"

Imao sam 19 godina, nije htela ni da priča sa mnom! Topalko o ljubavi s Vesnom - "Rekla mi da je trudna usred nastupa!"

Mondo 30.10.2021
Milan Topalović Topalko otkrio da je suprugu Vesnu upoznao na nastupu kada je imao samo 19 godina. Milan Topalović Topalko otkrio da je suprugu Vesnu upoznao na nastupu kada je imao samo 19 godina Pevača Milana Topalovića Topalka publika je upoznala u… »
Topalko imao 19 godina Kada je upoznao suprugu! Pevač otkrio detalje velike ljubavi sa Vesnom: Rekla mi da je trudna usred…

Topalko imao 19 godina Kada je upoznao suprugu! Pevač otkrio detalje velike ljubavi sa Vesnom: Rekla mi da je trudna usred…

Kurir 30.10.2021
Pevača Milana Topalovića Topalka javnost je upoznala prvi put u takmičenju Zvezde Granda, a on je sada otkrio da je suprugu Vesnu upoznao na nastupu kada je imao samo 19 godina "Ja sam je upoznao kada sam imao 19 godina. Bend čiji je član bila i… »

Vesti dana »