Povezane vesti

Valentina Petrović otkrila da dobija pretnje smrću zbog neprimerene fotografije sa albanskim misicama

Valentina Petrović otkrila da dobija pretnje smrću zbog neprimerene fotografije sa albanskim misicama

Vesti online 30.10.2021
Valentina Petrović uključila se danas u jutarnji program TV Pink kod Jovane Jeremić i rekla kako nije znala o čemu se radi, kada se fotografisala, već da su je predstavnice ovih zemalja namamile da to uradi, a zatim je celoj zemlji uputila… »
Rekle su mi dođi Valentina, namesti prste ovako! Srpska misica uživo - "Nisam došla ovde da ponižavam moju zemlju"

Rekle su mi dođi Valentina, namesti prste ovako! Srpska misica uživo - "Nisam došla ovde da ponižavam moju zemlju"

Mondo 30.10.2021
Misica Valentina Petrović se oglasila u Jutarnjem programu. Misica Valentina Petrović se oglasila u Jutarnjem programu Domaću javnost šokirale su slike srpske misice Valentine Petrović koja s misicama Albanije i takozvane države Kosovo, pokazuje… »
Misica pokazala dvoglavog orla, Lukas pobesneo: Samo takmičenje za mis dovoljno govori o pameti tih devojaka! Evo šta bi on…

Misica pokazala dvoglavog orla, Lukas pobesneo: Samo takmičenje za mis dovoljno govori o pameti tih devojaka! Evo šta bi on…

Kurir 30.10.2021
Misica Valentina Petrović i njen sramni potez danima trese Srbiju, a konačno je doneta odluka da ostaje u takmičenju i da će u petak predstaviti svoju zemlju u Šarm el Šejku. Tim povodom oglasio se i Aca Lukas. "Samo takmičenje za mis dovoljno… »
Misica uživo otkrila zašto je pokazala dvoglavog orla: Rekli su mi da ih se klonim, ali nisam! Moje neznanje nije opravdanje!

Misica uživo otkrila zašto je pokazala dvoglavog orla: Rekli su mi da ih se klonim, ali nisam! Moje neznanje nije opravdanje!

Kurir 30.10.2021
Nakon što je odjeknula vest da je srpska predstavnica na Izboru za mis interkontinental Valentina Petrović, zajedno sa predstavnicama Crne Gore, Albanije i tzv. države Kosovo, pokazala dvoglavog orla, javnost je ostala šokirana. Nakon toga Valentina… »
"Izvinjavam se svom narodu!" Misica se ponovo pravda - Iskoristile su me!

"Izvinjavam se svom narodu!" Misica se ponovo pravda - Iskoristile su me!

Večernje novosti 30.10.2021
Foto: Instagram/bunt.svesrbija Valentina Petrović se jutros uključila u jutarnji program TV Pink i rekla kako nije znala o čemu se radi, već da su je albanske predstavnice nagovorile da to uradi, a zatim je celoj zemlji uputila izvinjenje. - Međutim… »
Lepotice je nasamarile da pokaže znak velike Albanije: Kija Kockar brani srpsku misicu - "To njima služi na čast"

Lepotice je nasamarile da pokaže znak velike Albanije: Kija Kockar brani srpsku misicu - "To njima služi na čast"

Mondo 30.10.2021
Rijaliti pobednica i pevačica brani Valentinu Petrović. Rijaliti pobednica i pevačica brani Valentinu Petrović Prethodnih dana Valentina Petrović, srpska misica, bila je u centru skandala jer je sa predstavnicama Albanije i tzv. države Kosovo… »

Vesti dana »