Povezane vesti

Alek Boldvin prvi put pred kamerama o ubistvu Hačins

Alek Boldvin prvi put pred kamerama o ubistvu Hačins

RTV 31.10.2021
LOS ANĐELES - Holivudski glumac Alek Boldvin prvi put je, pred kamerama, govorio o pucnjavi tokom snimanja filma "Rđa" (Rust), kada je ubijena direktorka fotografije Halina Hačins. "Bila je moj prijatelj", rekao je Boldvin paparacima koji su ga pratili… »
Boldvin prvi put pred novinarima od smrti Hačinsonove: Scena sa oružjem jedna od „trilion istih"

Boldvin prvi put pred novinarima od smrti Hačinsonove: Scena sa oružjem jedna od „trilion istih"

RTS 31.10.2021
Alek Boldvin je opisao kobnu pucnjavu na setu filma „Rđa“ kao „jednu u trilion epizoda” i rekao da podržava ograničenja upotrebe pravog oružja u filmovima i televizijskim emisijama. Boldvin je u razgovoru sa novinarima prvi put od nesrećnog… »
Boldvin: Fatalni pucanj se dešava jednom u bilion slučajeva

Boldvin: Fatalni pucanj se dešava jednom u bilion slučajeva

N1 Info 31.10.2021
Američki glumac Alek Boldvin izjavio je da je šokantna smrt direktorke fotografije Haline Hačins, koju je on nenamerno usmrtio pištoljem rekvizitom na snimanju filma, "nesreća kakva se događa "jednom u bilion", objavio je portal TMZ. Boldvin i… »
Alek Boldvin progovorio prvi put nakon tragedije: Ona je bila moja prijateljica (video)

Alek Boldvin progovorio prvi put nakon tragedije: Ona je bila moja prijateljica (video)

Večernje novosti 31.10.2021
Foto: Printskrin Poznati glumac kom nije dozvoljeno da govori o detaljima pucnjave koja se dogodila na setu otkrio je samo jedan detalj o direktorki fotografije Halini Hačins koja je ubijena. - Nije mi dozvoljeno da komentarišem jer je istraga u toku… »
Alek Boldvin prvi put pred kamerama: Ovakva tragedija se jednom dogodi VIDEO

Alek Boldvin prvi put pred kamerama: Ovakva tragedija se jednom dogodi VIDEO

Nova 31.10.2021
Holivudski glumac Alek Boldvin prvi put je pred kamerama progovorio o nezgodi na setu kada je pre nekoliko dana iz vatrenog oružja, najverovatnije slučajno usmrtio Halin Hačins. Glumac se obratio novinarima koji ga ovih dana neumorno prate gde god se… »

Vesti dana »