Povezane vesti

Znam prave namere napada na mene Kriza u BiH je plod politike koja ima za cilj brisanje Republike Srpske

Znam prave namere napada na mene Kriza u BiH je plod politike koja ima za cilj brisanje Republike Srpske

Alo 31.10.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik ocenio je da bošnjački član Predsedništva Šefik Džaferović pokazuje da je jedan od, kako je rekao, "političkih naturščika" ako i dalje veruje da je kriza u BiH plod politike bilo kog pojedinca, u… »
Dodik: Džaferović je politički naturščik ako misli da je kriza u BiH plod politike bilo kog pojedinca!

Dodik: Džaferović je politički naturščik ako misli da je kriza u BiH plod politike bilo kog pojedinca!

Kurir 31.10.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je Šefik Džaferović politički naturščik, ako i dalje veruje da je kriza u BiH plod politike bilo kog pojedinca, u ovom slučaju Milorada Dodika. "Slepilo koje pokazuju bošnjački… »
Dodik odgovorio džaferoviću: Bošnjački nacionalizam neće proći

Dodik odgovorio džaferoviću: Bošnjački nacionalizam neće proći

Večernje novosti 31.10.2021
Foto: Tanjug/Tara Radovanović Dodik je za Srnu rekao da je "slepilo" koje, prema njegovom mišljenju, pokazuju bošnjački nacionalisti, među kojima je i DŽaferović, celu BiH dovelo "u slepu ulicu", iako su, kako kaže, godinama i Srbi i Hrvati… »
Dodik: Kriza u BiH plod politike s ciljem brisanja RS

Dodik: Kriza u BiH plod politike s ciljem brisanja RS

RTV 31.10.2021
BANJALUKA - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik ocenio je da bošnjački član Predsedništva Šefik Džaferović pokazuje da je jedan od, kako je rekao, "političkih naturščika" ako i dalje veruje da je kriza u BiH plod politike bilo kog… »
„Bošnjački nacionalizam neće proći“: Dodik odgovorio Džaferoviću

„Bošnjački nacionalizam neće proći“: Dodik odgovorio Džaferoviću

Sputnik 31.10.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da Šefik Džaferović pokazuje da je jedan od političkih naturščika ako i dalje veruje da je kriza u BiH plod politike bilo kog pojedinca, u ovom slučaju Milorada Dodika. On je poručio da… »

Vesti dana »