Povezane vesti

Ispovest sina Marine Tucaković 40 dana posle njene smrti: Javili su mi da je umrla dok sam pisao tekst…

Ispovest sina Marine Tucaković 40 dana posle njene smrti: Javili su mi da je umrla dok sam pisao tekst…

Vesti online 01.11.2021
Sin Marine Tucaković, Milan Radulović Laća četrdeset dana nakon smrti svoje majke progovorio je o njenim poslednjim danima. – Mojoj majci se stanje naglo pogoršalo. Nije imala simptome Kovida, ali je mesecima bila u lošem stanju, maltene se… »
Ekskluzivna ispovest Laće Radulovića: Mama je poslednjih dana htela u kafanu

Ekskluzivna ispovest Laće Radulovića: Mama je poslednjih dana htela u kafanu

Nova 01.11.2021
Tekstopisac Milan Radulović Laća, sin legendarne Marine Tucaković, autorke nekih od najvećih muzičkih hitova na našim prostorima, četrdeset dana od smrti svoje majke, ekskluzivno za Nova.rs priča o njenim poslednjim danima, ali i o svom odrastanju… »
Pisao sam tekst kad su mi javili da je mama umrla! Laća iskreno o teškim trenucima, evo šta mu je bilo najžalije od svega!

Pisao sam tekst kad su mi javili da je mama umrla! Laća iskreno o teškim trenucima, evo šta mu je bilo najžalije od svega!

Kurir 01.11.2021
Milan Radulović Laća, sin Marine Tucaković koja je napisala neke od najvećih hitova, progovorio je o njenim poslednjim trenucima, ali i kako je podneo vest o njenoj smrti. Naime, Marina je prebačena u bolnicu zbog pogoršanog stanja zbog korona… »
EKSKLUZIVNO Životna priča Marine Tucaković samo na Nova.rs

EKSKLUZIVNO Životna priča Marine Tucaković samo na Nova.rs

Nova 01.11.2021
Tekstopisac Milan Radulović Laća, sin legendarne Marine Tucaković, autorke nekih od najvećih muzičkih hitova na našim prostorima, četrdeset dana od smrti svoje majke, ekskluzivno za Nova.rs priča o njenim poslednjim danima, ali i o svom odrastanju… »
Čekao da prođe 40 dana! Sin Marine Tucaković sve ISPRIČAO!

Čekao da prođe 40 dana! Sin Marine Tucaković sve ISPRIČAO!

Svet & Skandal 01.11.2021
Sin Marine Tucaković, Milan Laća Radulović je uoči sahrane majke obajvio da se u javnosti neće oglašavati, dok ne prođe 40 dana, konačno je progvorio, nakon pomena koji je održan u peta 29. oktobra. Teksopisac Milan Laća Radulović, 40 dana… »

Vesti dana »