Povezane vesti

‘Nisam mogao da verujem da je to odbranio’: Kovač iskreno o golmanu Partizana!

‘Nisam mogao da verujem da je to odbranio’: Kovač iskreno o golmanu Partizana!

Hot sport 01.11.2021
Ostao je ‘gorak ukus’ nakon meča u Humskoj! Partizan i Čukarički odigrali su jedan pravi prvenstveni derbi, iz kojeg je domaćin izašao kao pobednik, rezultatom 2:0.. Čukarički je imao svoje šanse koje nije iskoristio. ‘Zaista smo igrali vrlo… »
Iz Čukaričkog proklinju sreću u Humskoj: "Golman Partizana igrač utakmice, to govori sve..."

Iz Čukaričkog proklinju sreću u Humskoj: "Golman Partizana igrač utakmice, to govori sve..."

Sportske.net 01.11.2021
Fudbaler Čukaričkog Stefan Kovač rekao je danas da njegova ekipa nije imala sreće protiv Partizana i dodao da u narednom kolu Super lige Srbije, protiv Voždovca, očekuje pobedu svoje ekipe koja bi tim sa Banovog brda učvrstila na trećem mestu… »
Posle pobede nad Zvezdom, bod u Novom Pazaru

Posle pobede nad Zvezdom, bod u Novom Pazaru

Sportske.net 01.11.2021
Fudbaleri Novog Pazara i Radnika odigrali su danas 1:1, u utakmici 15. kola Super lige Srbije. Gosti iz Surdulice poveli su u trećem minutu, kada je Miloš Spasić iskoristio neodlučnost štopera Pazara Nemanje Kojičića i golmana Nikole Vujanca… »
‘Nismo imali sreće protiv Partizana’: Vezista ‘Brđana’ vidno razočaran, evo ko je po njemu igrač utakmice – bez…

‘Nismo imali sreće protiv Partizana’: Vezista ‘Brđana’ vidno razočaran, evo ko je po njemu igrač utakmice – bez…

Hot sport 01.11.2021
Napomenuo je pred derbi meč protiv Partizana šef struke Čukaričkog Saša Ilić da je njegovom timu za pozitivan rezultat u Humskoj potrebno nekoliko faktora, pre svega se to odnosilo na odličnu igru njegovog tima i faktor sreće. I Brđani su zaista… »
‘Znao sam da ću jednog dana doći ovde’: Ilića slomile emocije u Humskoj, posle meča ovom izjavom je raspametio Grobare…

‘Znao sam da ću jednog dana doći ovde’: Ilića slomile emocije u Humskoj, posle meča ovom izjavom je raspametio Grobare…

Hot sport 01.11.2021
Saša Ilić ponovo pokazao koliko mu ovaj klub zapravo znači. Čukarički je odigrao sjajan meč na gostovanju u Humskoj, ali je poražen u derbiju 15. kola Superlige Srbije, na kraju crno-beli su slavili trijumf golovima Vujačića u 34. i Živkovića u… »
‘Srce mi je puno’: Vujačić srećan kao malo dete, draže mu je što je upoznao Sašu Ilića nego što je postigao gol!

‘Srce mi je puno’: Vujačić srećan kao malo dete, draže mu je što je upoznao Sašu Ilića nego što je postigao gol!

Hot sport 01.11.2021
U derbiju 15. kola Linglong Tire Super lige Srbije, Partizan je savladao ekipu Čukaričkog, a nove bodove timu, svojim golovima, doneli su Igor Vujačić i Marko Živković. Štoper crno-belih savladao je golmana gostiju udarcem glavom nakon prekida, a… »
Vujačić: Teška utakmica protiv Čukaričkog, najvažnija nova tri boda

Vujačić: Teška utakmica protiv Čukaričkog, najvažnija nova tri boda

Sportski žurnal 01.11.2021
Fudbaler Partizana Igor Vujačić rekao je da je meč protiv Čukaričkog bio zahtevan, ali da je najvažnije da su crno-beli upisali nova tri boda u domaćem šampionatu. "Ovo je bila veoma zahtevna i teška utakmica, ekipa Čukaričkog zaista igra… »
Jer je Sale samo jedan...

Jer je Sale samo jedan...

Sportski žurnal 01.11.2021
Fudbaleri Partizana savladali su večeras Čukarički 2:0 (2:0) u derbiju 15. kola Superlige Srbije. Strelci za crno-bele bili su Igor Vujačić u 33. i Marko Živković u 45+3. minutu. Ovacije legendi! Partizanovi navijači pre, za vreme, u poluvremenu i… »
Konačno sam upoznao Sašu ilića: Vodio Partizan do pobede, ali nije samo zato srećan - Srce mi je puno!

Konačno sam upoznao Sašu ilića: Vodio Partizan do pobede, ali nije samo zato srećan - Srce mi je puno!

Mondo 01.11.2021
Defanzivac crno-belih je bio pun utisaka nakon trijumfa protiv Čukaričkog. Defanzivac crno-belih je bio pun utisaka nakon trijumfa protiv Čukaričkog. Upisali su fudbaleri Partizana i 14. pobedu u 15. meču u Superligi, savladavši Čukarički u… »
Partizan savladao Čukarički u Super ligi

Partizan savladao Čukarički u Super ligi

Danas 31.10.2021
Fudbaleri Partizana pobedili su večeras na svom terenu ekipu Čukaričkog sa 2:0, u meču 15. kola Super lige Srbije. Crno-beli su poveli u 33. minutu, golom Igora Vujačića. Slobodan udarac izveo je Miloš Jojić, a Vujačić je glavom savladao golmana… »
Voždovac ispustio veliku pobedu: "Zmajevi" mogli u sam vrh Superlige, ali pred sam kraj ostali bez trijumfa nad TSC-om!

Voždovac ispustio veliku pobedu: "Zmajevi" mogli u sam vrh Superlige, ali pred sam kraj ostali bez trijumfa nad TSC-om!

Sportal blic 31.10.2021
Fudbaleri Voždovca i TSC-a iz Bačke Topole remizirali su na krovu tržnog centra rezultatom 1:1, u meču 15. kola Superlige Srbije. Domaćina je u vođstvo doveo Nikola Vujnović u 47. minutu, a bod gostima doneo je Dejan Milićević golom u finišu… »

Vesti dana »